Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Napoli 2-1 Juventus

erre már inkább nem is mondok semmit...5 meccs alatt 3 döntetlen 2 vereség GYÖNYÖRŰ <_< 15 pontból 3pont...mintha alsóbb osztályu csapat lennénk akik tavaly feljutottak tartott egy évig a lendület most meg elfogyott....szánalom de legfőképp RANIERI...komolyan...hihetelen...aki látta a meccset 1-1nél LEHOZTA Del Pierot és De Cegile jött be...aki olvassa jól lát döntetlennél védőt...komolyan felhúzott...Giovinco meg kapott kemény 8percet és nem érdekel h szerdán madiriddal játszunk...mert a madird kis fosdarabbá fog alázni :(

Ettől függeltenül Forza Juventus de rúgjuk már

picsán

az edzőnket könyörgöm...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Moggi: Az Inter több segítséget kap, mint anno a Juve!

 

A Calciopoli talán már a múlté, ám Moggi továbbra is ártatlanságát hangoztatja, ugyanakkor verbálisan megtámadta a Neazzurrikat az elmúlt idényekben nyert bajnoki címe miatt.

Mikor a Juventus korábbi általános igazgatója, Luciano Moggi kinyitja a száját, ritkán mond olyat, amiben ne lenne figyelemfelkeltõ.

 

Ugyanez történt legutóbbi interjúja során is, amikor a Rai egyik tévémûsorában nyilatkozott, ahol ismét megvédte magát Calciopoli béli felelõsségével kapcsolatban és bírálta a dolgok jelenlegi állását.

 

„Hogy segítették-e a Juventus? Hát nem olyan feltûnõen, mint manapság az Intert.”: mondta a Calciopoli botrány egyik fõszereplõje a „Porta a Porta” címû mûsorban.

 

„Sienában úgy lõttek gólt, hogy 5 játékosuk is lesen tartózkodott és 2008-ban azért nyerték meg a bajnokságot a Roma-val szemben, mert elintézték nekik, hogy megnyerjék a Parma elleni összecsapást.”

 

Az utolsó mondat vélhetõen óriási port fog kavarni a Calcio világában és vélhetõen a Nerazzurrik ismét meg fogják védeni magukat az ilyen vádakkal szemben.

 

:angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Juventus–Napoli 1–0 (Marchisio 44.)

 

Nagyon gyenge volt a színvonal. A végén még majdnem rá is b...sztunk, a lesgóljuk miatt. Sűrű lesz a következő 2 hét! 4 meccs!

 

2009.03.03. 20:45 Lazio - Juventus (Coppa Italia)

2009.03.07. 20:30 Torino - Juventus (Serie A)

2009.03.10. 20:45 Juventus - Chelsea (BL)

2009.03.14. 20:30 Juventus - Bologna (Serie A)

Link to comment
Share on other sites

Lazio 2-1 Juventus

azért....nem modnok most csúnyát mert nem akarok...de az első félidőben jók voltunk nem tudom hova tűntünk el a második félidőre...esküszöm....a másik fele az Inter-Roma ÉRDEKESEN lett 3-3....mű 11es <_< dehát mindig az internek segítenek ehhez már hozzászoktam az lenne a csoda ha nem <_<

kis érdekesség alátámasztás képp:

"Minden évfordulóról illik megemlékezni. 2008. március 2-a óta nem fújtak be tizenegyest az Inter ellen. Akkor a San Paolóban, Nápolyban Rizzoli ítélt meg egy büntetőt a hazaiak javára, bár Zalayeta elhibázta a lövést. Az azóta eltelt egy teljes év során egyetlenegy büntetőt sem fújtak be az olasz bajnokságban az Inter ellen. Természetesen rengeteg esetben járt volna a tizenegyes az ellenfélnek, (pl. Fiorentina-Inter, Reggina-Inter, Inter-Juventus, Inter-Sampdoria, sorolja fel a calciomercato.com oldal) de a játékvezetők sípja máshogy szól, ha a kék-feketékről van szó."

 

Nyilatkozatok:

 

Massimo Moratti

 

A tizenegyes? Persze, hogy az volt, nem is értem, hogy lehet ezen tiltakozni. Mario kiintése a Roma tábora felé? Ez van.

 

 

 

Claudio Ranieri

 

Spalletti feldühödött a játékvezetésen és én egyetértek vele. Ha a Juve javára tévednek a bírók, én elfogadom, nem úgy mint az Inter vezetőedzője, aki továbbra is hangoztatja, hogy ők az áldozatok mindenben. Mourinho egy remek edző, de szóvivőnek még jobb.

 

 

 

Jose Mourinho

 

Okosan manipulálják a tömeget. Ezt remekül megszervezték. Intellektuális prostitúció. Az utóbbi két napban miért nem arról beszélnek, hogy az a Roma, akinek remek játékosai vannak egy kupát sem fog nyerni idén. Miért nem arról beszélnek, hogy a Milan, aki 12 ponttal van mögöttünk, szintén nem fog semmit nyerni. Nem beszélnek a Juventusról, akik rengeteg pontot kaptak ajándékba a bíróktól. Mi csak egyetlen egy meccset köszönhetünk a játékvezetének, a Siena ellenit. Ranieri Spalletti mellett van? Én meg minden olyan edző mellett, aki a bírók miatt kapott ki a Juventustól. A Siena meccs után odaálltam a kamerák elé, és kijelentettem, hogy les volt a gólunk. Másnap egy zebramezes csapat edzője is odaállt a kamerák elé, és mondta, hogy lesgólt lőttek. Gratulálok neki. Közeledik az újabb botrány napja. Ha én lennék Novellino, a Torino helyében a hétvégén a primavera csapatot játszatnám, mert a bírók úgyis megnyeretik a meccset a Juventusszal.

 

 

 

Juventus FC hivatalos válasza

 

Miután elolvastuk az Inter vezetőedzőjének súlyos következményekkel bíró szavait, a Juventus elképedésnek és méltatlankodásnak ad hangot és felszólítja az Intert, hogy határolódjon el hivatalosan az interjútól. A kijelentéseivel az Inter vezetőedzője nem csak a Juventust nem tisztelte, hanem a 14 millió szurkolóját és az egész olasz labdarúgást.

 

 

 

Az Internazionale FC hivatalos válasza

 

Miután elolvastuk a Juventus hivatalos állásfoglalását, alátámasztjuk, hogy Joé Mourinho olyan hangnemben válaszolt vissza, ahogy hozzá is beszéltek. A vezetőedzőnk kifejezte az érzéseit, az ötleteit és a gondolatait, minden rosszakarás nélkül. A klubunk nagyon becsüli és tiszteli a stílusát.

 

mire a végére értem majdnem hánytam...MI kapunk meccseket ajándékba?olyan szabálytalan gólokat adnak meg az internek h hihetelen és ha minket segítenének akkor mi vezetnénk a táblázatot nem tudom most ki van ott....és miért...hát igen sok bíró interpárti...és minket zártak ki talán az inter nagy arcának is jót tenne egy egy éves B liga....

Szívesen felhívom minden anti juve szimpatizánst h én nem őket nem szeretem hanem az ő általuk hőn áhított klubbal nem szimpatizálok mert mindenki megnézheti és láthatja a meccseket és egy inter meccsen mindig érdekes ítélet születik ha épp bajban van a csapat...peace

Link to comment
Share on other sites

20:30

Torino - Juventus

 

Keret:

 

1 Buffon

3 Chiellini

4 Mellberg

5 Zebina

7 Salihamidzic

8 Amauri

9 Iaquinta

10 Del Piero

11 Nedved

13 Manninger

15 Knezevic

17 Trezeguet

18 Poulsen

19 Marchisio

20 Giovinco

22 Sissoko

28 Molinaro

30 Tiago

32 Marchionni

41 Ariaudo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...