Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

H tépázták meg? Visszasorolták őket, a többi bűnöst nem, a Juve elküldte az akkori vezetőket, a többi érintett csapat nem. El lehet felejteni a tavalyelőtti botrányt, a Juve feljutott és az élbolyban van. Nekem ez ami leginkább tekintélyt parancsoló, nem ha valaki a visszasorolások miatt bajnoki címet tud nyerni vagy megkapja a zöldasztalnál, ráadásul úgy, h büszke is rá. Igazi sportemberek ilyennek nem tudnának örülni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma mindenképpen meg kell verni a Cataniat!!!

Hiába van meg a 3.hely ne égessük már magunkat,nem kell kiengedni a végén

még az uccsó forgulóban is a maxot kell nyújtani.

Ráadásul ilyenkor lehetne önfeledt,felszabadult örömfocit játszani

és "kiszolgálni" a közönséget.

 

 

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sampdoria 3 - 3 Juventus

# Cassano 22’ # Del Piero 7’, 65’ (pen.)

# Maggio 39’ # Trezeguet 16’ (pen.)

# Montella 79

 

Így a Juventus a 3. helyen zárt a Serie A-ban. Jövőre BL selejtezőt kell játszania.

A legeredményesebb játékos Alessandro Del Piero, 21 gólt szerzett.

A második legeredményesebb David Trezeguet, 20 góllal.

 

Szép volt JUVE!!!

FORZA JUVE!!!

 

Link to comment
Share on other sites

A Serie A góllövő listája a 2007/2008-as szezonban:

 

1 Alessandro Del Piero Juventus 21

2 David Trezeguet Juventus 20

3 Marco Borriello Genoa 19

 

Két Juventus játékos végzett a góllövő lista tetején. Alessandro Del Piero lett a gólkirály, ami fantasztikus teljesítmény a támadótól!

 

Forza Grande Ale Del Piero!

Forza Juventus!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Leigazoltuk Amaurit :rolleyes: én örülök neki személy szerint és remélem h Xabi Alonso is jön hozzánk ;):) ránkfér az erősítés és ha már Ő is itt van ak már csak a védelem szélét kéne feltuningolni valami klasszissal :) mert Molinaro néha életveszély és a csoda határán mozog :huh::P:lol:

Link to comment
Share on other sites

A Palermo ellen játszott meccseken mindig csak Amauri-tól féltem. :D Nagyon jó csatár. Hát Xabi Alonso mindenképpen erősítést jelentene, de én más stílusú középpályást képzelnék el ide. Ranieri-é a döntés minden esetre. Szóval nyáron megkell erősíteni a csapatot, hogy jövőre meglegyen a bajnoki címre és a BL döntőre az esély. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

antoninivel biztos.... :sleep:

 

Xabi Alonso Torinóba költözne

 

 

Xabi Alonso, a Liverpool középpályása örömmel vette tudomásul azokat a legutóbbi jelentéseket, melyek egy lépéssel közelebb hozták őt a Juventus csapatához.

 

A játékos nem is felejtette megemlíteni, milyen nagyszerű, különleges gárda érdeklődik iránta. A történet valahol ott kezdődött, hogy Rafa Benitez, a „vörösök” menedzsere mindenáron szerette volna megszerezni az Aston Villa középpályását, Gareth Barryt, így Xabi Alonso mindenképpen elveszítette volna helyét a liverpooliak kezdőcsapatában. Bár a spanyol labdarúgó jelenleg válogatottjával az Európa-bajnokság küzdelmeire készül, azért figyeli a körülötte zajló eseményeket, így elmondta véleményét a jelenlegi helyzettel kapcsolatban. Ezek szerint a Juve 16 millió fontot fizetne ki érte, ő pedig akár a torinóiaknál fejezné be karrierjét: „Tudok róla, hogy az ’Öreg Hölgy’ érdeklődik irántam – mondta Xabi Alonso a Gazzetta dello Sportnak. – A klub már fel is vette a kapcsolatot a Liverpoollal és az ügynökömmel. Csak azt tudom mondani, büszke vagyok rá, hogy egy olyan erős, történelmi egyesülettel hoztak szóba, mint a Juventus. Del Piero, Nedved, Trezeguet olyan nagy bajnokok, akiknek volt bátorságuk ahhoz, hogy a Serie B-be is a csapattal tartsanak, és ez azért jelent valamit. A Juve tehát egy igazán különleges csapat. Négy évet játszottam a La Ligában, szintén négyet Angliában, így tulajdonképpen Olaszországban fejezhetném be a karrieremet. Nagyszerű lenne, ha Del Piero, Trezeguet és Amauri mellett játszhatnék. Ők mindannyian nagy bajnokok!” Ha a játékos Torinóba költözik, korábbi csapattársával, Mohamed Sissokóval alkothatna ideális kettőst a Juve középpályáján.

 

ő a hiányzó láncszem a juve középpályára

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Itt vannak a 2008/2009-es idény mezei:

 

http://www.juvestore.com

 

A Juventus illetékesei Madridba repültek, hogy tárgyaljanak Drenthe megvételéről. A holland játékos nem igazán fér be Schuster elképzeléseibe, így a labdarúgó szívesen távozna akár kölcsönbe, akár végleg az olaszokhoz. /SportMediaset/

forrás: madridista.hu

Link to comment
Share on other sites

én nagyon örülnék neki ha nem gondolkonánk annyit Xabi Alonso leigazolásán hanem szánnánk rá még 2 milliót és ak lenne egy minőségi középpályásunk!de leszúrom magam ha ezt is elbaltázzuk!mindig megemlítjük a nagy neveket azt senki nem jön <_< pl Rafael Van der Vaart....már a Chelsea vitte elvileg...szóval jó lenne ha Alonso jönne és még egy nomrális védő mert nem Molinaro fogja megváltni a világot :huh:<_<:lol::)

Link to comment
Share on other sites

Andradenak befejeződött a szezon ,és lehet a pályafutása is

cím szalag kicsit sokkolt....épp örültem h visszatér a csapatba most meg lehet h vissza kell vonulnia :(

 

A Juventus portugál védője, Jorge Andrade újra megsérült, térdét műteni kell, könnyen lehet, hogy kénytelen lesz befejezni karrierjét.

 

 

 

Az elmúlt szezonban Andrade mindössze négy mérkőzésen tudott a torinóiak rendelkezésére állni, majd térdsérülést szenvedett, és világossá vált, hogy hosszú kihagyás vár rá. A portugál az egész szezont kihagyta, majd nem sokkal azután, hogy újra társaival kezdett edzeni, újra megsérült.

 

Andrade a Juve a szombati edzésén sérült meg újra, a hírek szerint nem kerülheti el ezúttal sem a műtétet. Ez pedig azt jelenti, hogy újabb szezont kénytelen kihagyni. A harmincéves Andrade már korábban is gondolt a visszavonulásra, könnyen lehet, hogy az újabb súlyos sérülés dönt helyette.

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...