Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Abszolút nem bántásként írom, amit írok ezt előre elmondom.

 

Egyik olasz csapat sem a szívem csücske. Viszont azt nem értem, hogy miért kell hiú ábrándokat üldözni. Az egyik fele a csapatnak kiöregedő sztár, a másik fele meg 20 éves gyerek. És mindezt az olasz ELSŐ OSZTÁLYBAN. Ilyen csapat egyszerűen lehetetlen, hogy bajnoki álmokat szőhessen szerintem.

Sissokoké a jövő. Ő egy baromi nagy igazolás volt, piti áron. Jobb mint Vieira... és még fiatalabb is. Aztán Patot kellett volna ugye megszerezni a Milan elől, meg mondjuk nem kell nagy álmokat szövögetni egy ilyen középpályával. És a 36 éves Nedvedtől várni a csodát meg a 34 éves Del Pierotól.

AZtán mikor nem megy a játék akkor rákenni az egészet a bíróra mega segédjeire meg a fűre meg a levegőre.

 

De ez az én véleményem, másnak lehet más is, csak nem kérek a lehurrogásból mert az nem visz előre :)

 

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

megértem az álláspontod de a meccsre nem igaz az h nem ment a játék mert igenis ment a játék és ugyan úgy mint a Napoli elleni meccsen elronották a kedvünket 2 11essel!ezek után játszon jól az ember amikor a pályán idegbeteg a segg bíró miatt!és még lehet várni csodát az öregektől mert megy nekik :)

Link to comment
Share on other sites

Sissoko lehet végre meg is éri az árát ellenben néhány játékossal. Nagyon hajtott. Láttam a meccset és a bírót darabokra tudtam volna szaggatni. 2 akkora tizink lett volna mint a ház erre azok retkek kaptak 1-et a 92. percben! Hurrá! :angry:

 

Aki meg nem látta a meccset az minek osztja itt az észt?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Juve - Torino 0-0

 

Sajna! Ki kellett volna használni a helyzeteinket és nyerni! Alex szabadrúgása nagyon szép volt csak a kapus számított rá! Camo fejese után meg nem igaz, hogy nem tudták bekotorni a kipattanót!

A kapufánál mondjuk megállt bennem az ütő egy pillanatra, de gondolom Gigi-ben is, mert nem is mozdult a labdára!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azért erősebbek vagyunk a Fiorentínánál.... Még ha kikapunk az intertől meg a milántól az már nagyon is jó ... Sztem a kiscsapatok ellen elhullasztottt 2 pont sokkal nagyob csalódás mint egy derbin 3...A kis csapatokra kell gyúrnunk... Ha itthon megverjuk a milant akkor ők búcsút mondhatnak a 3. helytől...

Link to comment
Share on other sites

1-0!

Iaquinta a 88-adik percben

Molináro megtanult beadin:9

Thiago szerintem jól játszott

De Alex és Sissoko nameg Chiellini a meccs emberei (posztonként)

Link to comment
Share on other sites

Azért jól bemákoltuk! Sissokko meg se labdát levenni se passzolni nem tudott ezen a meccsen! Nedvednek nem egyszerűbb lenne úgy labdát vezetni, hogy közben nem görget a lábai között egy nápolyi játékost?! :blink: Molinaro jó frissítés volt a bal oldalra. Mind1. Lényeg, hogy megvan a 3 pont.

 

Sztem Ranieri a kitűzött UEFAs hellyel ne dobálózzon ha már most a 3. helyen állunk. Ezt meg kell tartani és irány a BL, ahol zsírosabb összegek cseppennek és a nyári átigazolási szezonra is vonzóbb lesz a csapat!

Link to comment
Share on other sites

Buffon - 8: Proved why he is the best goalkeeper in the world with a string of brilliant saves.

 

Grygera - 7: Grygera has really grown in recent weeks and he was excellent again tonight.

 

Legrottaglie - 6: Steady performance from the Juventus centre back. Did the simple things right.

 

Chiellini – 7.5: Started nervously, but soon grew to put in a collosus of a performance. Owned Ibrahimovic once again.

 

Molinaro - 7: A real asset for Juve going forward. Even the defensive side of his game was relatively sound.

 

Camoranesi – 7.5: Juve's most creative midfielder as always. Gave his side the lead, and ran at the Inter defence all night.

 

Sissoko - 7: Battled really well in the midfield. He had many critics when he signed for the club, but he is starting to win them over now.

 

Nedved – 6.5: Never stopped running all game. Nedved showed real heart, and at the age of 35 he is still an asset.

 

Salihamidzic - 5.5: Had a horrid time in the first half, beaten time and again by Maxwell. Improved after the break though, and made up for his earlier blemishes.

 

Del Piero – 8: Absolutely brilliant! Ran rings around Materazzi all night. Rolled back the years tonight. Only his shooting let him down, as he could have scored on at least three occasions.

 

Trezeguet - 7: Give Trezeguet a chance and he will score. This is exactly what happened tonight. More than lived up to his nickname of 'Trezegol' with Juve's number two.

 

Subs: Nocerino 6, Iaquinta 6

 

forrás: goal.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...