Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

http://www.wanasa.info/yousef/trezecento.avi

méret: 320.5 MB

formátum: avi, 352 x 288, 21863 képkocka, 25.000 képkocka/mp, 375 KB/mp

hossz: 14 perc 34.520 mp

 

David Trezeguet 100 gólja a Juventusban. Jó minőség eredeti olasz kommentár. Forza Juve!!! :)

Módosította guru
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 11 months later...

Üdv itt is!

Mint ahogy az Inter témába mondtam régebben Juve drukker voltam bár mostanába nem szimpatizálok velük pl:Nincsenek nagy sztárok,Seria B-be vannak

De ha jövőre visszajutnak akkor újra drukker leszek de az Intert se hagyom el..

 

ForZa InTeR & ItaLia

Link to comment
Share on other sites

Bocs , már nem azért mondom , de sztem meg se kellett volna szólalnod...Sztem a Juve drukkerek 1-tértenek ebben...Ami meg a csapatot illeti , köv. szezonban kellenek jó védők , csatár nem kell (Klose stb akikkel hírbe hozták a csapatot...) , meg vmi jó kis középpályás Nedved helyére

(mert sajnos ő sem az a fiatal csirke ) De sztem jövőre retteghet a Seria A mert jövünk!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

Jó csapat lesz, sokkal jobban tetszik a vezetőség hozzáállása, mint a Bettega-Moggi-Capello korszkban. Végre lehetőséget kapnak a tehetséges fiatalok, de emellett vannak kiváló, rengeteg rutinnal rendekező játékosanik (Del Piero, Nedved, Buffon) akiktől sokat lehet tanulni. Klose nem tartozik a kedvenceim közé, remélem csak kamu.

 

Foza Juve!

Link to comment
Share on other sites

Üdv itt is!

Mint ahogy az Inter témába mondtam régebben Juve drukker voltam bár mostanába nem szimpatizálok velük pl:Nincsenek nagy sztárok,Seria B-be vannak

De ha jövőre visszajutnak akkor újra drukker leszek de az Intert se hagyom el..

 

ForZa InTeR & ItaLia

 

 

Juninho: Egy igazi drukker a bajban is kitart a szeretett csapata mellett! ;) Én kitartok melletük mert én NAGY JUVE DRUKKER VAGYOK!

 

 

Forza Juvee!!!

Link to comment
Share on other sites

Azért Palladino rohadt nagy tehetség , 2 év és kullogni fog mindenki érte ( de mi nem adjuk B) ) Bojinov-t ki kell vásárolni a Fio-tól mert ő is tud valamit... (Lecce ellen a góljai... :);) ) és mé ott van De Gelice (asszem így írják :P ) , ő is már bizonyított 1 góllal...Szal tele vagyunk fiatal , ß@..0TT jó játékosokkal :D

Link to comment
Share on other sites

Ja. Annyiban jól jött nekünk ez a botrány, hogy most kapnak egy kis esélyt azok a fiatalok akiket évekig csak kölcsönadtunk, azután lejárt a szerződésük vagy elmentek valami jelképes összegért. Szerintem ha marad Capello akkor Paro és Palladino is szétszivárgott volna olasz középcsapatokba, a többiekről meg még csak nem is hallottunk volna semmit. (Amúgy Kapo-t miért adjuk mindig kölcsönbe?)

Link to comment
Share on other sites

VÉGRE egy JUVE topik! Amióta az eszemet tudom csak Juve-fan vagyok (és Del Piero...).

régebben Juve drukker voltam bár mostanába nem szimpatizálok velük pl:Nincsenek nagy sztárok,Seria B-be vannak

De ha jövőre visszajutnak akkor újra drukker leszek

Köszönjük, szerintem megleszünk nélküled is... Ezt nem a személyed ellen mondom, csak nem értem milyen drukker az ilyen.

 

Ja és örömmel jelentem, hogy szombat óta a Juve vezeti a Serie B-t.

(Remélem látja mindenki aki év elején még azt magyarázta, hogy még innen is ki fognak esni!)

 

Forza Juve, Forza Italia!

Link to comment
Share on other sites

nem kell lehurrogni Juninhot!nem szereti nem szereti....bár azt én is csodálom h ha valaki eldönti h kinek szurkol akkor miért nem tudja azt a csapatot élete végéig éltetni!izlések és pofonok! én már 6 éves korom óta Juve drukker vagyok :D:lol: és leszek is ameddig élek! :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hát ja végülis igazad van Amigo de én nagy olasz foci kedvelő vagyok és igazán dönteni nem tudtattam h Juve v Inter (régebben a milán is) és végülis h kizárták őket inter mellett döntöttem de ha visszajutnak márpeidg simán visszajönnek akkor ujra drukker leszek,de tök mind1 mert: ForZa ItaLia

 

bár azt én is csodálom h ha valaki eldönti h kinek szurkol akkor miért nem tudja azt a csapatot élete végéig éltetni!

 

Ezzel nem azt mondtam h utálom a juve-t de azt se h odavagyk érte..Mindenesetre Seria B bajnok lesz az annyira nem nagy dicsőség mert kizárták őket ami nem volt fair play jövőre ujra Juve Inter és talán Milan meccs lesz a bajnoki címért

Link to comment
Share on other sites

..hát ha a Milan így folytatja , akkor örülhet majd a bl-t érő helyezésnek... Interről meg nem akarok semmi rosszat mondani , de nagyon nagy dicsőség a tavalyi bajnokiuk (amit mi nyertünk meg <_<:angry: ) meg amit most fognak nyerni , remélem kiélik most magukat h van 2 bajnokiuk , mert max 2 év és minden a régi kerékvágásban fog zajlani ! B)

Link to comment
Share on other sites

Üdv itt is!

Mint ahogy az Inter témába mondtam régebben Juve drukker voltam bár mostanába nem szimpatizálok velük pl:Nincsenek nagy sztárok,Seria B-be vannak

De ha jövőre visszajutnak akkor újra drukker leszek de az Intert se hagyom el..

 

ForZa InTeR & ItaLia

Juninho: Egy igazi drukker a bajban is kitart a szeretett csapata mellett! ;) Én kitartok melletük mert én NAGY JUVE DRUKKER VAGYOK!

Forza Juvee!!!

ezzel értek egyet, ha vérbeli drukket lennél, még most is nekik szurkolnál :unsure: na persze "csak" kedvelni is lehet. és sztem is jobb a vezetők hozzáállása, és deschamp hozzáállása is. del piero szemétség volt kihagyni tavaly a kezdőből, és most capello "hibájából" del piero kevesebbet játsszhatott év elején, mert nem bírta

 

forza juve! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sokan panaszkodnak h elég nyögveleősen vagyunk túl a meccseinken h "mert csak 1:0 , nincs gólzápor" stb...

 

Nah azoknak itt a mostani összefoglaló , h lássák most vagy 5:0 is lehetett volna a meccs és ez szinte mindig így van ! :rolleyes:B)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1bWgH7V5eZI

 

Hát ezaz bár ha azt vesszük a Seria B-be elég 1 gól is a nyeréshez de hát ha szórakoztatni akarják a közönséget már pedihg mér ne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...