Jump to content
PirateClub.hu

FOCISTÁK MONDTÁK


Armin Fan
 Share

Recommended Posts

Labdarúgók mondták:

 

"Szeretnék egy patinás olasz klubban futballozni, például a Barcelonában." (Mark Draper)

"Nincsen középút, vagy jól futballozol, vagy rosszul. Mi a kettő közöttjátszottunk ma." (Gary Lineker)

"Sohasem tudtam beilleszkedni Olaszországban. Olyan érzés volt, mintha egy idegen országban élnék." (Ian Rush)

"A megnyitóünnepség fantasztikus volt, bár lemaradtam róla". (Greame Le Saux)

"Látom már a répát az alagút végén." (Stuart Pierce)

"Valóban beadtam a klubomnak a kérésemet, hogy tegyenek az átigazolási listára, de nem arról van szó, hogy máshová szeretnék igazolni." (David Eyres)

"Öt gólra vagyok az Arsenal mindenkori házi góllövőlistájának első helyétől. Na, nem mintha számolnám." (Ian Wright)

"Tizennégy sárga lapot kaptam ebben az évben. Ebből nyolc alkalommal én is jogosnak éreztem a büntetést, a másik hetet azonban vitathatónak tartom." (Paul Gascoigne)

"A Leeds csodálatos klub, és már hosszú évek óta itt érzem magam otthon, annak ellenére, hogy mindig is Middlesbroughban volt az otthonom, ahol otthon éreztem magam." (Jonathan Woodgate)

"Lehet, hogy a hibáim csak azért tűnnek nagyobbaknak, mert gólt kaptam belőlük." (Ian Walker)

"A brazilok dél-amerikaiak voltak, az ukránoknak azonban inkább európai csapatuk van." (Phil Neville)

"Alex Ferguson a legjobb menedzser ezen a szinten, akivel együtt dolgoztam, annak ellenére, hogy más menedzserrel még nem dolgoztam ezen a szinten." (David Beckham)

"Az egyetlen dolog, amit nem vághatnak a fejemhez, az az, hogy mindig a maximumot adtam." (Alan Shearer)

"Biztos vagyok benne, hogy Brooklyn fiamat meg kell kereszteltetnünk, csak azt nem tudom még, hogy milyen vallásra." (David Beckham)

 

Mestermérleg:

"Vak lennék, ha nem hallanám azt, amit pletykálnak." (Alex Ferguson)

"A góljaikat leszámítva a norvégok képtelenek voltak a kapuba találni." (Terry Venables)

"Az angol válogatott a mérkőzés végén három friss embert, három égetően hiányzó pihent lábat küldött harcba." (Jimmy Hill)

"David Beckhamnek van két lába, amit manapság kevés futballista mondhat el magáról." (Jackie Charlton)

"Dennis Bergkamp az egész mérkőzés alatt a felezővonalnál ácsorgott csípőre tett kézzel, miközben veszekedett, és két kézzel gesztikulált." (Peter Osgood)

"Öttagú védőnégyes szerepeltetését tervezem." (Trevor Francis)

"Ha minden mérkőzésen úgy futballoznánk, mint ma, sokkal egyenletesebb lenne a teljesítményünk." (Alex Ferguson)

"Amit a félidőben az öltözőben mondtam, azt nem olvasnám szívesen másnap a rádióban." (Gerry Francis)

"Azt szeretem a kupasorozatokban, hogy ilyenkor János is esélyt kap arra, hogy legyőzze Góliátot." (Brian Kidd)

 

A TV-ben hangzott el:

"Steve Bruce a jobb lábával még mindig fut." (Alan Green)

"Lee Sharp dinamitot hord a rövidgatyájában. Izé... a lábára gondoltam." (Stuart Hall)

"Ha bemegy, gól." (Barry Davies)

"Nem lősz 64 gólt 84 meccs alatt, ha nem tudsz gólt lőni." (Alan Green)

"A holland szurkolótábor úgy néz ki, mint egy bazi nagy üveg baracklekvár." (Barry Davies)

"A beívelt labdát John Clark a fejét használva fejelte el." (Derek Rae)

"A Tottenham azért harcol ma este, hogy a londoni csapatok közül elsőként hódítsa el a kupát. Legutóbb ez, 1973-ban, éppen a Spursnak sikerült." (Mike Ingham)

"Wise lövése hihetetlenül pontos és precíz volt, csak éppen mellé ment." (Alan Perry)

"Érdekes, hogy a lassított visszajátszást nézve, mintha sokkal tovább úszott volna a levegőben a labda." (David Acfield)

"Mióta a Leedsnél van a labda, sokkal többet birtokolják a labdát a leedsiek." (Simon Brotherton)

"Érdekesség, hogy az Aston Villa mindkét csatára Liverpoolban született, mint ahogy a Villa trénere is, aki Birkenheadben látta meg a napvilágot." (David Coleman)

"Paneiránál van a labda. Eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Várjunk csak! Ez nem is Paneira." (Gary Bloom)

"Ha valaki ebben a pillanatban csöppenne be a közvetítésbe, és nem tudná, hogy melyik csapat melyik, az is tudná első ránézésre, hogy a Newcastle fogja a gólokat rúgni." (Terry Paine)

 

 

 

Bocs ha már volt :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MAGYAR SPORTRIPORTEREK MONDTÁK

 

1. Hatalmasak ezek a belga játékosok, betöltik az egész képernyõt. (Knézy)

2. Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba.(Knézy)

3. Az angolok szokás szerint meglepõen agresszívan kezdtek. (Hajdú B.)

4. Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B.)

5. Tipikus svéd kapus: beállt a kapuba, s véd.

6. A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dõljön el addig, amíg a labda odaér. (Hajdú B. )

7. Abdullah próbálta meghúzni, ehelyett õt húzták meg. (Faragó)

8. Mint egy romboló, odakúszik. (Knézy)

9. A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla. (Vitray)

10. A pálya nem esik messze a stadiontól. (Szonyi)

11. Mezõ rúgja ki a labdát a róla elnevezett mezõnybe. (Vass István Z.)

12. Most pontot tehetett volna a továbbjutás kérdõjelére. (Hajdú B.)

13. Az ellenfél egyszerûen nem tud eljutni a Porto kapujáig. Pontosabban el tud, csak labda nélkül. (Vitár)

14. Hrutka, jó lövés, bedobás. (Knézy)

15. Elnézést, csak leesett a mikrofonom és felnyomtam magamnak. (Faragó)

16. És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos. (Vitár)

17. De nagy gólt lõttél Preisinger! Mondhatnám, hogy ez a Bélák napja, de hát õ nem is Béla, hanem Sándor. (Siklós Erik)

18. Dzurják a felsõ sarokba gurított. (Gulyás)

19. Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentinok újabb támadást vezetnek, szinte lekopírozzák az elõzõ akciót és tizenegyes újra. Azaz bocsánat, az elõzõ ismétlése volt. (Vitár)

20. Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom mi van a hátára írva. (Vitár)

21. Most látom, nem is Daszajev állt a kapuban. (Knézy a meccs végén)

22. És most következzék a meccs! A riporter Fara..., de hisz az én vagyok. A mérkõzést Hajdú B. közvetíti. (Faragó)

23. És szenzációs gól!..Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács)

24. Most nem akarok beleszólni, mert gyásszünet van. (Knézy)

25. Lássuk, Somogyi vajon el tudja-e végezni a bedobást? (Knézy)

26. Szegény Koszta, biztos elátkoszta ezt a pillanatot. (Gundel egy öngólról)

27. Taffarel nem volt lesen. (Gundel a brazil kapusról)

28. A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül, aki jól passzol Nyúlhoz. Ha hozzáteszem, hogy a játékvezetõ Maczkó, akkor itt az egész állatkert. (Vass István Z.)

29. És góóóól, nem oldalháló, góóóól, oldalháló. (Gundel)

30. Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. Vass István Z.)

31. A kapuban Király, Sebõk, Mátyus, Fehér. (Rokob P.)

32. Zamorano kicsit késõn tette be és nem is volt jó. (Gundel)

33. Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom ez nem is Zidane. (Knézy)

34. És igen, itt jön a magyar zászló! A felsõ szín piros, a középsõ fehér, az alsót nem látom. (Knézy az olimpián)

35. Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. (Hajdú B.)

36. Hogy tud egy nõ ilyen okosan futni! (Gyulai)

37. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás)

38. Négyes pályán a jónevû görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp)

39. 11:11 a Fotex javára. (Gulyás)

40. Hátulról, ahogy a férje szokta. (Vitár a Bjelova-Bjelov röplabdaházaspár nõtagjáról)

41. A pilóta kiszalad. Az autó elég. A szerelõk szomorúak. (Palik egy boxtûzrõl)

42. És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár egy hokimeccsen)

43. Az embernek tátva marad a szeme. (Gulyás)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Itt van egy nem dokumentált gyöngyszem (valamelyik magyar kommentátortól, sajnos nem tudom szó szerint idézni):

 

"Fehér kapott egy sárgát. Ha kap még egy fehéret, kiállítják."

 

:)

 

@ ARMIN FAN

Köszi az ASOT linkeket, lassan de bizonytalanul csordogálnak lefelé :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...