Jump to content
PirateClub.hu

Az első benyomás fontossága!


Szipi
 Share

Recommended Posts

A nők általában nagyon hamar eldöntik az első találkozás alkalmával, hogy le akarnak-e feküdni a férfival. Szóval ha egy reménytelen, kanos, vagy egyszerűen csak barátságos, de esetlen ÁFCS-ként viselkedsz, azzal nem mész semmire. Soha. Még később sem. :-) Ha pedig egy nő elhatározta, hogy nincs szándéka veled lefeküdni, akkor felesleges tovább zaklatnod és kérlelned. Sok férfi vesztegette már a drága idejét, és nem akarta tudomásul venni, hogy belecsöppent az LCSB (Legyünk Csak Barátok) zónába.

 

Mindent egybevetve, semmit sem tehetsz, hogy megváltoztasd a véleményét. Hacsak... nem változol saját magad :-). Ha az ÁFCS szokásaidat ki tudod nőni és igazi férfivá tudsz válni, akkor nem lesz képes tovább tartani a régi véleményét rólad. Most hogy megváltoztál, így az ő képe is megváltozott rólad, mutasd meg neki új önmagadat, és élvezd a tűzijátékot :-)

 

Ez persze nem kisebbíti az első benyomás jelentőségét. A nők ahhoz vannak hozzászokva, hogy az első benyomás alapján döntenek (tudod, hogy miről :-)) és ha meggondolják magukat, az szinte már paradigmaváltást jelent számukra. Elérheted ezt, de sokkal több erőfeszítést kell rááldoznod, mintha már az első alkalommal megfelelő benyomást tettél volna rá (amiért cserébe ő is megfelelő benyomást tesz rád - például a körmei nyomát a hátadon. :-))

 

Összegezve: ha ÁFCS vagy, akkor vagy tetszeni fogsz neki, vagy nem, ezen nem tudsz változtatni. Ha már igazi hódító vagy, akkor sokkal több lehetőséged van - talán nem tetszett neki, ahogyan megközelítetted, semmi gond, próbáld másképpen; vagy csak egyszerűen nem voltál csúcsformában, és ha legközelebb találkoztok, akkor majd újra fogja értékelni a helyzetedet.

 

Link to comment
Share on other sites

gratula Szipi jó leírások/tippek/ötletek tanácsok vagy mik :) néhányat mintha olvastam volna máshol is de azért köszönöm a többiek nevében is :)

 

edit: bár mondjuk nem lefektetni szeretnék valakit hanem csak simán összejönni vele remélem egykét infó azért hasznos lesz :)

edit2 : vagyis nem remélem hogy hasznos lesz hanem biztos :D

Link to comment
Share on other sites

hát ez a lefekvés dolog igen bonyolult. mert vannak olyan nők, akik csak buliból, unatkozásképpen fekszenek le, van aki szexpartnerség miatt, azaz csak hiánya van, és van aki sokat udvaroltat magának, hagyja, hogy beérjen ez a kapcsi, és ha kellő módon levette a pasi a lábáról, megvan a szerelem, és eszét veszti mindkettő, akkor a testi szerelmével is megajándékozza a szeretett lényt. speciel én, az utóbbiba tartozom, és ehhez az elvhez hűűűű maradok. B) szipi

Link to comment
Share on other sites

szia reks! nem ismerlek, így nem tudhatom, hogy neked valójában milyen csajok jönnek be. a könnyűvérűek, akiket 2 perc alatt meglehet kapni egy ital vagy cigi hatására, met azok előtt nem nagyon kell törnöd magadat, vagy olyan akinek udvarolni akarsz, és egy normális szerelemmel dúsított kapcsit akarsz. ennek egy megérzésnek kell lennie számodra, de látszik is némelyik csajon, hogy melyik kategória, van elég különbség a kinézetén, a szövegkörnyezetén, stílusán stb....... ha normális párkapcsolatra vágysz, tehát igényes vagy és a barinőd is, akkor csak arra törekedj, hogy mindig tudj vmiről dumizni, légy kedves, figyelmes, és ne azonnal akarj benyúlni a bugyijába, hanem éljetek meg közös programokat mint barátok, és egyszer csak elcsattan az első csók, és jön a szerelem is. szipi

Link to comment
Share on other sites

Hát az olyan aki normális tettszik nekem:) és lehessen nek iudvarolni CSAK hagyja hogy megismerjem ne pedig elküldjön a ... csak azért mert nem vagyok discós :( ez idegesit de niuvel nekem olyan nagy mákom van hogy mindig az tettszik akinek én nem ezért már nem nagyon érdekel az egész :unsure: én már odáig kaptam zölük a pofont hogy már nem érdekelnek mert sajna a legtöbb az szemét ... ez van a 18 alatt is meg fölött is aki jól néz ki annak valami gazdag sármos menő köcsög kell ezért hagyom őket ..... Habár 1 lányt ismerek aki rendes és szép is csak nagyon messze lakik tőlem:(

Módosította PxE
ne idézd a közvetlenül előtted szólót!
Link to comment
Share on other sites

ÁFCS ... Régen én is ide tarzotam :D de ma már ellenálhatatlan vagyok B) csak vicc ... :lol: De már nincs az, hogyha visszautasítanak, akkor mi lesz. Odamegyek és kész. ;) Mondjuk szerintem, az első (max második) barátnő után ezt a félénkség dolgot kiheveri az ember.

 

ReKs szerintem általánosításnak helye nincs! Főleg, ha te is mondtad, hogy van egy lány, csak messze. Egy van, akkor több is van. Csak keresni kell és lesz! Menni előre, nem feladni, a földről felálni és újra harcba szállni. Ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

reks! adnék egy tanácsot neked! kérlek, legyen egy kicsit több önbizalmad, mert így annyira el vagy anyátlanodva, hogy egy lány sem fog belédszeretni, mert ki akar magának egy nyavalygós esetlen fiút? senki. ez az első benyomásnál nagyon fontos. ha viszont kellő önbizalommal rendelkezel, akkor az kiül az arcodra és pozitív energiát fogsz sugározni. és nem kell olyan halálosan komolyan venni mindent, és ne szegje kedved a visszautasítás. amibe nem halsz bele, az megerősít! szipi

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok anyátlan :angry: de mért baj az hogy nem vagyok olyan mint ti??? és nem is akarom hogy belémszereseenek egyébként meg h csak annyi lenne a bajom hogy szar az izlésemn és mindig szivok ilyen téren akor még aztz mondom ok de sok minden téren szivok még ezenkivül és ez nagyon taccsradob amugy meg lány ismerősöm mondta hogy aki szép az olyan is... 1-2 kivétel van de az nagyon r itka.... sajnos

Link to comment
Share on other sites

egy szóval sem mondtam, hogy legyél olyan mint mi, de te magad ecseteled veszteségeidet, csalódásaidat, és próbálunk lelket önteni beléd. és igenis akarod, hogy beléd szeressenek, nagyon is vágysz rá. és amiket leírtál, az megfejeli a sikertelenségedet. ez ülhet ki rád. a lány ismerősöd butaságot mondott, mert nehogy a szépséghez lehessen már kötni azt, hogy ki milyen erkölcsi vonulatú. azért ennyire nem kéne rájuk kivetítened. :( ez megmagyarázza a rólad alkotott benyomást a lányok szemében hidd el. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

"csak azért mert nem vagyok discós"

"aki jól néz ki annak valami gazdag sármos menő köcsög kell"

"messze lakik tőlem:("

ReKs el mondom én sem vagyok discos.Punk vagyok ráadásnak a szakadt ruhákban járok mert az a jó :D sőt szép sem vagyok de még gazdag se.De ennek ellenére sok fajta stilusu hölgyel voltam már együtt az én 18 évem alatt :)

A távolság meg nem akadály két személy közt van vonat, busz, bicikli amivel el lehet jutni oda ahova kell

Link to comment
Share on other sites

szia alfamenyet! ez egy tökéletes hozzáállás, amit tanúsítasz! :) van önbizalmad, nem nézed le magadat és a hölgyeket sem, és ezt érzékelik, és értékelik a személyedben! szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...