Jump to content
PirateClub.hu

Ha a lány megközelíthetetlennek tűnik!


Szipi
 Share

Recommended Posts

Az egyedülálló nők gyakran nagyon magányosak. Van néhány nő, akit a férfiak nem nagyon hívnak el randevúra, ha pedig mégis, akkor kapnak az alkalmon, még akkor is, ha a nem te vagy az általa elképzelt, fehér lovon érkező herceg. Azt is figyelembe kell venni, hogy habár van néhány nő, aki folyamatos figyelemnek örvend, valójában nem gyakran hívják el őket randevúra. Ennek sokféle magyarázata lehet, az egyik leggyakoribb az az, hogy minden férfi azt hiszi, hogy nemet mondanának. Talán arra gondolnak, hogy túl jó számukra, és így nem is veszik számításba "megközelíthető" fajtaként.

 

Találkoztál-e már valakivel, akiről a beszélgetés végén kiderült, hogy sokkal kedvesebb, mint ahogyan azt az első benyomásod alapján gondoltad volna? Az emberek a "hagyjatok békén" esetleg "leharapom a fejedet" típusú védőpajzzsal vonnak aurát maguk köré. Csupán ezen a pajzson kell keresztül törni, és már félúton vagy afelé, hogy megszerezd álmaid nőjét. Ha randevúra hívod, akkor bizony akár néhány másodpercen belül is megváltozhat a véleménye rólad, kedvező irányban. Hirtelen úgy kezd el gondolni rád, mint lehetséges társa, holott korábban csak egy voltál a sok közül. Rendkívül fontos mozzanata a hódításnak, hogy elhintsd az érdeklődést irántad, hogy utána másképpen gondoljon rád a kiszemelt hölgy. Voltál már olyan helyzetben, hogy egy nő érdeklődést mutatott irántad, és egy idő után sokkal jobban kedvelted, mint annak előtt?

 

Sok lány azt szereti, ha valaki meghívja randevúra, így a közeledésed kedvező fogadtatásra találhat, sőt néha egyenesen kívánatos is. Talán a lány összes barátnőjének van kapcsolata, így neki nincs sok választási lehetősége, hogy kivel menjen szórakozni.

 

És arra gondoltál-e már, hogy a lány, akit szeretnél elhívni egy randevúra esetleg igazán vágyik rád? Elég, ha csak egy kicsit is vonzódik hozzád, és simán elhívhatod randevúra ha magabiztos a fellépésed és nem fogadsz el nemet válaszként. Még akkor is, ha nehezen adja magát. Talán még egyből vissza is utasít, hogy némi gyengéd rábeszéléssel elcsábíthasd.

 

Egy nő számára romantikus, ha elhívják randevúra. A nők pedig nagyon szeretik a romantikát!

 

A nők társra vágynak, és könnyen lehet, hogy éppen rád. A legtöbb nő több modellt is kipróbál, még mielőtt lekötné magát, hogy gyereket szüljön; szóval legalább egy próbautat biztosíts a számára.

 

Mindegyik lány az esküvőjéről álmodozik [Ma nálunk ez már egyre ritkább.. -- R.], és a legutolsó dolog, amire vágynak, hogy vénlányok maradjanak. Legalább annyira társat akarnak találni, mint a férfiak.

 

A lányok azt akarják, hogy legyen valakijük, akit átölelhetnek. Valaki, akivel elmehetnek meginni egy kávét, megnézni egy mozit vagy egy színházi előadást. Szörnyen érzik magukat, ha nincs senkijük. Sok nő azt gondolja: "Bárcsak jönne már egy normális pasi. Mást nem is akarok." Néhányan még a párnájukat is telesírják, és azt kívánják, hogy bár találkoznának egy ilyen fickóval, vagy a randizás során rátalálnának. Jól tudják, hogy ha nem randiznak, akkor soha nem találnak ilyen férfit.

 

Ezenkívül van valami izgalmas is abban, ha egy olyasvalakivel randizol, akivel nemrég találkoztál először. A levegőben lóg a "bármi megtörténhet" érzése, amely nagyon könnyen megváltoztathatja egy lány hangulatát, és hajlandó olyat tenni, amit rendes körülmények között nem tenne meg.

 

Azt szeretnék, ha a fiú az apjukat helyettesítené Gondoljuk csak végig: sok férfi azt szeretné, ha a nő, akivel együtt vannak valamilyen módon helyettesítené azt az anyai szeretetet, amelyet az otthonról való elköltözéssel hátrahagyott. A nők pedig olyannal szeretik az érzelmeiket megosztani, akikben megbíznak; a barátnőikben pedig nem bíznak, mivel valószínűleg mert ők is éppen ugyanolyan ravaszak, mint ők. Így egy férfiban próbálják megtalálni ezt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát nem tudom én eddig nem vettem észre hogy annyira én kellenék nekik mert mind akit láttam csak a menő sármos gazdag köcsögökre bukik szal én ebben nem hiszek aki jól néz ki az mindig magasra teszi a mércét meg az tud válogatni is hiszen sok férfi vonzodik hozzájuk és mégis annyira sirnak amikor a rosszfiú dobja őket egy másik csaajért meg össze vissza csalja őket ha tényleg rájuk buknak akkor ez kell nekik....

Link to comment
Share on other sites

ez azért van reks, mert sok lány szerintem a külsőségekre hajt,2legyen sok pénz-, meg jól nézzef ki stb....., ńs ezek a buta csajok a külsőségek rabjai, egy bizonyos dolgot szeretnek a párjucban és nem az e?ész lényt. szip!

Link to comment
Share on other sites

ezt ne csináld reks! :( azért itt kezdek arra gondolni, hogy benned is van hiba. ha a lányok nagyon szépek, attól még lehetnek igényesek. vannak elvárásaik, vszínű ezeknek az alapnormáknak nem felesz meg. de neked kell ezekre törekedned, más nem tudja megtenni ezeket a lépéseket. szedd össze magadat, és ne becsüld túl magadat azért, mert lehet, hogy a külsőddel és a stílusoddal van a baj, és emiatt mellőznek a szép lányok. egyvmit jegyezz meg: lehetnek igényeid, de az álomvilág és a valóság között nagy szakadék van! ne akarj olyat, ami elérhetetlen számodra, vagy ha mégis, akkor tegyél is érte. szipi

Link to comment
Share on other sites

én elhiszem neked. de kérlek, állj oda a tükör elé, és nézd meg magadat, kérdezd meg, hogy te megfelelő kaliberű vagy egy olyan csajszihoz, akire vágysz? és itt kívülről-belülről értem. önvizsgálat. szipi

Link to comment
Share on other sites

én elhiszem neked. de kérlek, állj oda a tükör elé, és nézd meg magadat, kérdezd meg, hogy te megfelelő kaliberű vagy egy olyan csajszihoz, akire vágysz? és itt kívülről-belülről értem. önvizsgálat. szipi

 

 

 

egyébként nem lennék megfelelő kaliberű hozzájuk mert nem vagyok se gazdag se jóképű se semmi

Link to comment
Share on other sites

Hát én nem tudom akkor én jó környékre járok v csak egyszerűen szerencsés vagyok mert, h én nem nézek ki jól de még szegény is vagyok de még menő sem vagyok igazán, de mindig sikerül szereznem valakit egy éjszakára :)

Link to comment
Share on other sites

ReKS legyen önbizalamad és elégedj meg magaddal. Nekem is ez volt a gondom hogy nem feletem meg magamnak. Pedig mondták csajok jól nézzek ki meg minden de nem jött össze semmi. Mert nem volt önbizalmam. Miután meg elfogadtam magam jobban is érzem magamat. Voltam címerezni itthoni rongyos cucc ami pont megfele és találkoztam egy csajszival nagyon fullos egy két szót váltottunk most msn-en beszélgetünk és ha jól megy minden kialakulóban lehet.

 

OFF: Daliton. Te vagy Bulletprof a fightmusicforumról?

Link to comment
Share on other sites

Az az igazság, hogy a lányok vagy a vagányokra buknak mert ők is vagányok és akkor húő, d efasza rögtön minden, vagy a csendes, szolid csajok, a csendes, szolid fiúkra, egyikük sem meri megszólítania másiakt, szal bukta, ennyi. Amúgymega lányok 90% el...., ez tény.

Link to comment
Share on other sites

Nem feltétlenül a "vagányokra" buknak, de szeretik, ha valaki "bevállalós" :) Van igazság abban amit mondasz, habár inkább az alacsonyabb korszegmensekben jellemző ez a dolog. Az el....... már nagyon sok helyen kiveséztük többek között itt a Pirate-n is. Előbb-utóbb kinövik. Ha valaki tetszik, akkor pedig nem szabad elszalasztani a lehetőséget. Ha már az esélyt sem adja meg magának valaki, hogy összejöjjön akkor tényleg bukta. Inkább igyon valamit előtte, hogy legyen több bátorsága megszólítani a kiszemeltjét.

Link to comment
Share on other sites

A lányok szeretik ha egy férfi tudja mit akar. Ha epekedsz egy lány után akkor csak azt éred el hogy nem figyel fel rád max elkönyveli hogy na ezt a szánalmas f*szit is megkaphattam volna, ha viszont semmibe veszed, levegönek nézed általában rádtapadnak mintha ellenálhatatlannál váltál volna :) Ez a tipikus "mindig az kell amit nem kaphatunk meg" dolog. El kell nézni mellettük, semmibe venni öket. Ennyi a trükk.

 

Amugy hugo moderálandó hsz-ában is van igazság. Vagy ahogy PxE mondaná "Én még érzem, én még emlékszem arra

mikor nem minden nő volt a szemünkben szajha...".

Link to comment
Share on other sites

jaja 100% osan eggyteértek veled mert igazad van és nem mindig nővik ki sőt ..... de erre meg azt tom mondnani h amikor a kiszemelt menő ...... haverjuk dobja őket egy menet után akkor hozzánk jönnek normálisokhoz h igy meg ugy bántak velük meg mindne és ez a baj ne hozzánk jöjjenek amikor megmondtuk nekik h milyen a csávó de nem neki oda kell menni mert ők aztán a a valakik és ez a baj mi vagyunk tul rendesek akik segitenénk az ilyeneken ahelyett h hagynánk őket szenvedni ( nem mindegyik nő kurvult el csak a legtöbb ) amugy meg nem kell megsértödni egy lánynak sem mert én is is merek szép lányt aki rendes is igaz h nagyon kevesen vannak 100000ből 1 van de nem célzásként mondtam ..Alapjában véve 3 fajta nő van 1 Csünya de rendes az iklyenekkkel van barátság...

2 Szép,vonzó de szemét vagy buta vagy nagyképű ezek megjáttszák magukat

3 Szép okos vonzó de ez nagyon ritka és nehéz megtalálni.... sajnos

KIVÉTELEK MINDIG VANNAK v an csúnya lány és szemét is ismerek olyat ........

Link to comment
Share on other sites

Van sok rendes és szép lány csak körül kell nézni és ismerkedni. Mondjuk az igaz, hogy a 'normális' és 'szép' tényező ritkán van együtt a 1x-17 korosztályban a lányoknál. Az idősebbeknél már sokkal jobb a helyzet.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom egyik lány ismerősömnek mondták idősebb 25 éves srácok hogy azokkal sem kezdenének ki csak egy éjszakára ... mert olyanok... szal a felsöbb korosztályban is ottvan elég keményen ez a mag ... ugyhogy lehet csezsegetni azért mert iagazt mondok mert sajna nem vagyok egyedül a véleményemmel mert jópáran mondják ezt vagy nagyon hasonlót ... de attól függetlenül vannak olyan lányok akik rendesek és szépek egyben is mert ismerek is olyat :)

Link to comment
Share on other sites

Hát az sem mindegy milyen közösségben illetve milyen helyen ismerkedsz. Úgy néz nekem jobbak az ismerőseim az átlagtól. A 'hülyék' pedig minden korosztályban és rétegben jelen vannak csak nem ugyanolyan mértékben.

Link to comment
Share on other sites

Ebben igazad van csakhogy aki 16 évesen elkurvult az 20 évesen 22 évesen is olyan marad mert cigizik drogozik iszik és ezekröl nagyon nehéz lemondani és mint tudjuk ezekbne a korosztályokban egyre gyakoribbak azilyen kurvulások söt nagyon gyakoriak ezért a felnővö generáciokban sok lesz az ilyen lány meg már most is sok van sokat szoktam látni az ilyenekből koncerteken meg stb helyeken ahol az emberek bulizni mennek ez 1 tény h régen alig voltak kurvult lányok mostmeg tömve van velük minden persze vannak kivételek ... Kérdezd meg a mostani generácioban lévő srácokat h mit gondolnak errről... szerinted mit fognak mondani??? Megmondom azt h télleg sok ribi van akinek csak .... kell a .... és innen kerülnek ki a 20 éves 25 éves nők ....

Link to comment
Share on other sites

én még nem találkoztam olyan lánnyal akinek nem a külső a fontos

ezt mérhetetlenül sajnálom, de elárulom, hogy itt vok én, nekem sem a külső a fontos, max. annyi, hogy ápolt legyen.

 

 

 

egyébként nem lennék megfelelő kaliberű hozzájuk mert nem vagyok se gazdag se jóképű se semmi

ha ilyen gondolataiad vannak, és ennyire lebecsülöd őket, akkor tuti nem lesz sikered. nem ezek a mérvadóak, és nem lehet általánosítani. a külsődön lehet változtatni...... csak akarnod kell.

 

Figyelj ha jó a dumád akkor szerintem semmi baj. Csak egy kis akaraterő meg eszméletlen humor. ennyi.

ezzel tökéletesen egyetértek, mert ez számít! a humor, a szöveg, és a megnyerő személyiség. szipi

Link to comment
Share on other sites

Senkit nem becsülök le csak tudom h milyen..eléfg ha ránézek és látom h egy.... amugy me ga külsön nem lehet változtatni mert ilyennek születtem és mindenki olyannak született amilyen csak valaki ugy született h megvan mindene valaki meg ugy h kurvára csaka kapja a pofont .... és amelyik jól néz ki lány az olyan is mert mint tudjuk a szép lányok azok szemetek bunkok lekezelőek a csúnyák meg rendesek ..mert pont igy kompenzálják a csúnyaságot h rendesek aki meg szép az meg azzal kompenzálja h buta szemét bunko lekezelő.. sajna ez van erre mondhattok akármit..KIVÉTELEK MINDKÉT IRÁNYBAN VANNAK!

Link to comment
Share on other sites

csak azt nem értem, ha ez a véleményed a lányokról, mert te azt a külső alapján megítéled: "látom h egy.... ",(pedig lehet, hogy tévedsz) akkor miért is fáj rájuk a fogad? :unsure: a külsőn igenis lehet változtatni, én magam is nagy változásokon mentem keresztül, mert nekem is volt a "szürke egér szindrómám" és lám, mi lett belőlem? :lol: nem is azt látom a tükörben akit előzőleg! :lol: és tudod mit reagáltak a fiúk? "jéééé, miből lesz a cserebogár?" és azóta nem keresgélnem kell a tekinteteket, hanem elhárítani a "nézéseket, ismerkedéseket". :P szipi

Link to comment
Share on other sites

Merrt ez te vagy de nem mindenki lyan mint te én nekem nem volt sikerem soha de nem is baj csak tapasztalatot mondok ennyi akivel én találkoztam annak a külsö számitott van egy pár kivétel de az kevés ha nem lesz senki mazon sem akadok k icask az tud felhuzni ha azt mondják egy vonzó szép lányról h biztos kedves meg mindne azt amikor odamész hozzá akakor elküld a francba meg hasonlók mert te nem vagy az izlése indokkal... nekem ebből van elegem ezért nem foglalkozom velük mert feleseleges mert ha nem is mindnek akkor a90% nak az alényeg h mi van a pénztárcában meg h h éz ki ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...