Jump to content
PirateClub.hu

Hasznos tulajdonságok a hódításhoz!


Szipi
 Share

Recommended Posts

Néhány sikeres csábító szerint a nők számára a következő tulajdonságok a legfontosabbak a férfiban:

 

- magabiztosság

- humor

- szép mosoly

- ápoltság, jólöltözöttség

- a figyelem középpontjában lenni

- az érzelmi kapcsolatra / románcra való képesség.

 

Ezeket a képességeket mindenki fejleszthetni saját magában. Ehhez - ha profi játékosok akarunk lenni - jönnek a következők:

 

- türelem

- kitartás

- magabiztosan odamenni egy ismeretlen nőhöz

- megtalálni a lehetőséget olyan helyzetekben, amiket korábban nem tartottál lehetségesnek

- fogékonynak lenni a nő jelzésire, és eszerint módosítani a taktikát

- tudni, hogyan kell beszélni, hogy összhang jöjjön létre közöttetek

- tudni, hogyan kell beszélni, hogy a nő (szexuális) partnerként kezdjen gondolni ránk.

 

 

Miután ezeket elsajátítottuk, egy-két utolsó simítás:

 

- tükrözd a nő testtartását

- jegyezd meg a transz-szavait [ld. később -- Randiguru], és használd azokat

- mindent, amit neked elmondott, fogalmazd át és mondd el neki újból

- rögzítsd az összes jó érzést [ld. később -- R.] - ne vitázz vele, legyél nagyon, sőt mélyen megértő - ezzel nagyon jó összhangot fogsz teremteni

- használj előfeltevéseket, hogy te légy az irányító [ld. később -- R.] - tarts erős szemkontaktust vele - szintén nagyon jó az összhangteremtéshez

- érintsd meg

- és először mindig a legcsinosabb lánnyal kezdj ki. :-)))))

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

egyetértek az elöttem szólókkal. ez így általánosságban biztos jó és a legtöbb nőnél be is jönnek (habár ismerek olyat is akinél abszolút nem), de azért ez nagyon személyfüggő ;) a legtöbb kapcoslatban ha az egyik emberben valami megfogja a másikat akkor az teljesen az egyéniségéből adódik, és nem csak abból h. ilyen hasznos tanácsokat követ hogy legyél kedves türelmes stb...

egyébként én is azt mondom amit FeERi: szipi te ezekkel nehogy már egyetértesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Én azért nem teljesen értek egyet Szipi felsorolásával...

 

Nem kell feltétlen állandóan a középpontban lenni, nem mindig jó az... Bár azért nem árt, ha valamivel felhívod magadra a "kiszemelt áldozat" figyelmét és ha lehet, ne a bénázással... :D

 

Az elején honnan a fenéből tudhatná az ember, hogy "az érzelmi kapcsolatra / románcra" képes-e az adott nővel vagy sem? Ha kifejezetten könnyűvérű a hölgyike, akkor ez inkább hátrány... :D

 

A legszebb lányhoz odamenni... Ez is marhaság szerintem, két ok miatt:

 

1. A legszebb csajok nagyon kis valószínűséggel vannak egyedül

2. Relatív, hogy kinek mi/ki a szép. Ami nekem gyönyörű, lehet, hogy neked ocsmány. Ízlések és...

 

Amit hiányolok a felsorolásból: Legyél egyedi, legyen stílusod és akármennyire is jól néz ki az "áldozat", mindig légy laza! De ne úgy, hogy majd' szétesel, esetleg tökrészeg vagy... Csak ne feltétlen lehessen látni rajtad, hogy odáig meg vissza vagy a csajtól, pl. egy értelmes szót se tudsz kinyögni a közelében, pirulás, zavarban vagy, stb. Légy határozott, tudd magad "eladni", magyarán légy sármos, simulékony, ha kell(nem úgy, hogy a köztetek lévő távolságot nullára csökkented), de legyen meg a saját véleményed is, nem kell feltétlen egyetérteni vele mindenben, lehessen mindenről beszélgetni veled (légy felkészülve a mindennapos témákból), de ne olyan marhaságokról, hogy pl. milyen szép idő van... Amivel egyetértek:Humor, magabiztosság, mosolygás, ápoltság, türelem-kitartás (ha nem megy járjatok el horgászni vagy vadászni, ott mindkettőt megtanulhatjátok). Ezek tényleg mind fontosak... A többi már csak körítés... természetesen azért nem árt, ha elolvassátok a Test-beszéd, Szex-beszéd és egyéb nonverbális kommunikációról szóló könyveket. A szerzőben nem vagyok biztos, talán Allan Pease, de ebben nem vagyok biztos...

 

 

Creoque: Az a plusz, ami belülről jön, igenis tanulható... Legalábbis egy része biztos!

Link to comment
Share on other sites

Én most átlépek rajtatok és meg kell hogy cáfoljam teljes mértékben szipit. A leírtak nagyon női szemmel állítják be a dolgokat. Szerintem 1 kapcsolat csak akkor életképes ha a másikban a természetes ént szeretjük meg. Egy szerelem nem attól szép mert tudjuk mennyire tökéletes a másik hanem ha a kis hibáit is tudjuk értkelni. Aki ezeket kipróbálja annak én 100% -ra grantálom, hogy az a kapcsolat abban a pillanatban el van temetve amikor odalépsz a lányhoz. A lányok látják rajtad ha ideges vagy de ök is segítenek hogy könyebben oldódj. Tudják mit akarsz de ezt töled akarják hallani. Tudják hogy nincs könnyü dolgod és segíteni fognak. Beszélgetni kell velük és ha testi vonzalmon kívül nem alakul ki semmi más az elsö pár nap(de szerintem ez aznap megmondható) után akkor felejtös a dolog. Az ember adhatja a szépet meg a jót de ha elutasítják akkor sokszoros a pofára esés azzal szemben amikor ugy kezdel neki hogy ugyse jön össze. És különben is egy müködö párkapcsolatban meddig titkolhatja el két ember a saját énjét... Csak remélni tudom hogy szipi és a többi lány ezt csak viccnek szánta. Legalább bennünk férfiakban van annyi tartás hogy nem írunk ilyen listákat hanem azt próbáljuk szeretni amink van és nem várunk el többet. Ez komolyan ilyesztö.

Link to comment
Share on other sites

Mit kell tenni egy férfinak, hogy a no kegyeit elnyerje?

Törodni vele; bízni benne; terveket szoni; ölelgetni; babusgatni; kiszolgálni; masszírozni; telefonálni; meglepni; megérteni; elfogadni; levelezni; nyugtatni; megvédeni; szerenádozni; ölni érte; halni érte, lopni érte; egyenrangúnak tekinteni; ígérni; idoben megjelenni; elkötelezettnek lenni; könyörögni; meghallgatni; fizetni; borravalót adni; visszajönni; ülokét visszahajtani; hazudni; igazat mondani; elvinni; hazakísérni; szentnek lenni; vaknak lenni; eredetinek lenni

Link to comment
Share on other sites

Szépek, jók ezek a leírások. De! Mindegyiknél az az érzésem, hogy egy bizonyos görbe tükröt raknak eléd. Na fiam ilyen legyél, és lesz csajod. De, amikor én összejövök csajokkal magamat szoktam adni. Nem foglalkozok semmivel csak ami jön. Magamért szeressen, ne azért mert egy fasza leírás alapján eltorzítottam a jellemem. Szerintem. Mondjuk azért a tisztaság társadalmi megkövetelés, de azon túl.

Link to comment
Share on other sites

És tudjátok az a poén hogy én ezt mind bevállalnám ha kis szende ártatlanságát féltö kisasszinnyal lenne tele a világ. De a mai lányok egyszerre 3 pasival járnak, isznak mint a gödény, és adják a de kemény vagyok meg húú én olyan rohadt szép vagyok ááá nem is értem miért nincs még saját templomom. Persze ez vidák nem tudom Pest mennyire van elribancosodva állítólag sokkal bünösebb város mint vidék állítólag.

Link to comment
Share on other sites

És tudjátok az a poén hogy én ezt mind bevállalnám ha kis szende ártatlanságát féltö kisasszinnyal lenne tele a világ. De a mai lányok egyszerre 3 pasival járnak, isznak mint a gödény, és adják a de kemény vagyok meg húú én olyan rohadt szép vagyok ááá nem is értem miért nincs még saját templomom. Persze ez vidák nem tudom Pest mennyire van elribancosodva állítólag sokkal bünösebb város mint vidék állítólag.

 

igen ez így jellemző manapság, de vannak nyílván kivételek mint pl. bnőm...egyébként visszatérve a tanácsokhoz: nagyrészt nyilván hasznos meg bejött meg minden, én pl bnőmért újabban igyekszem nem annyira bunkó lenni mint eddig, de asszem ezt mindenki megtenné...

Link to comment
Share on other sites

Én most átlépek rajtatok és meg kell hogy cáfoljam teljes mértékben szipit. A leírtak nagyon női szemmel állítják be a dolgokat. Szerintem 1 kapcsolat csak akkor életképes ha a másikban a természetes ént szeretjük meg. Egy szerelem nem attól szép mert tudjuk mennyire tökéletes a másik hanem ha a kis hibáit is tudjuk értkelni. Aki ezeket kipróbálja annak én 100% -ra grantálom, hogy az a kapcsolat abban a pillanatban el van temetve amikor odalépsz a lányhoz. A lányok látják rajtad ha ideges vagy de ök is segítenek hogy könyebben oldódj. Tudják mit akarsz de ezt töled akarják hallani. Tudják hogy nincs könnyü dolgod és segíteni fognak. Beszélgetni kell velük és ha testi vonzalmon kívül nem alakul ki semmi más az elsö pár nap(de szerintem ez aznap megmondható) után akkor felejtös a dolog. Az ember adhatja a szépet meg a jót de ha elutasítják akkor sokszoros a pofára esés azzal szemben amikor ugy kezdel neki hogy ugyse jön össze. És különben is egy müködö párkapcsolatban meddig titkolhatja el két ember a saját énjét... Csak remélni tudom hogy szipi és a többi lány ezt csak viccnek szánta. Legalább bennünk férfiakban van annyi tartás hogy nem írunk ilyen listákat hanem azt próbáljuk szeretni amink van és nem várunk el többet. Ez komolyan ilyesztö.

Én biohazard írásával értek teljesen egyet, de a szipi-ében is volt pár hasznos dolog. Nos én nem szeretek a középpontban állni, nem hívom fel magamra a figyelmet, odamegyek hozzá és beszélgetek vele, segítek neki ha szüksége van valamire, szóval nem az van hogy kiállok és olyat mondok hogy rámfigyel ˘˘

Link to comment
Share on other sites

Én aztmondom, h van szerelem, az azközött különbség h szimplán fel akarsz szedni 1 csajt, mert teccik, mert kivánod, mert sötöbö.. ha 1 sima csajjal beszélsz, nem izgulsz, mert tudod h van másik.. és ha vmit elrontasz.. jön a következő, és talán még tanulsz is belöle.. olvasgatsz innen onann dolgokat sötöbö.. de ha rátalálsz "életed párjára" akkor ezeket ugyis kidobhatod a szemétbe.. jönni fog majd ugyis magától minden... (:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gyerekek! ezt nem én írtam hanem beraktam, mert ez is egy útmutató lehet azok számára akiknek ennyire nem megy a párkeresés vagy annak a kialakítása. elméleti szinten mindenki leképezi saját maga számára azt ami fontos, és hasznosítja, főleg ha eddig egyhelyben topogott.

ez egy kiindulási helyzet, ami arra jóóó, hogy elgondolkodjon az illető arról, hogy miért olyan sikertelen, mi is hiányzik ahhoz, hogy vmerre kimozduljon a holtpontról.

bio! te egy ideális helyzetet írtál le, de sajna ahogyan az itteni fiúk nyilatkoznak a lányokról, az jön le, hogy nagyon megváltozott a világ, és legfőképpen a lányok. én hál istennek nem ez a generáció vok. de azt tudni kell, hogy a fiúknak a lányok miatt is nehéz a helyzetük, mert sok a dölyfös, beképzelt lány, és kinevetik és megalázzák a fiúkat ha látják mit esetlenkedik velük szemben. egyáltalán nem segítenek a fiúknak ha fenn hordják az orrukat, mert ugye nem egyszer látom azt, hogy a csajoknak csak az kell, hogy egy pasi odalegyen érte, és udvartartást akar létrehozni, és csak emiatt engedi közel magához. az a szerencsétlen srác pedig ezt téves jelzésnek fogja fel, és azt hiszi jóóó a csajnál. és sokan akkor is besétálnak a csapdába, hogyha egy lánynak szimpatikusak, akkor azt hiszik, hogy az már szereti is szerelemmel. erre viszont én tudnék számtalan példát hozni. sokan félreértik a kedvességemet. a párkapcsolati értékrendet a mai gyerekek csak idővel, sok gyakorlattal, csalódásokkal kikövezett utakon fogják majd megtanulni, ami ugye elkerülhetetlen, de egyben hasznos is, mert építő jelleggel lesz a személyiségükre. de a fent leírtak alapnak megfelelőek, és teljesíthetőek. ha meg semmihez sem kezdenek, akkor nem kell csodálkozni a végeredményen. szipi

Link to comment
Share on other sites

Na pár ponttal egyetértek, viszont 1-2 dologgal kapcsolatban nem értek egyet.pl: - magabiztosan odamenni egy ismeretlen nőhöz-- szerintem ez olyan dolog , hogy mit tudunk 1 ismeretlen nőről , lehet most szabadult az elmegyogyintézetből (na ez tulzás persze , én sosem csiptem hogy megyünk az utcán és szolitsunk le csajokat, inkább a közös ismerős mellett döntök, hogy legyen aki bemutat minket egymásnak - ez persze én vagyok)- mindent, amit neked elmondott, fogalmazd át és mondd el neki újból - jah persze és ha pont olyan a csaj akkor tuti véged, persze ha jól csinálod az még be is jöhet de nem szabad amatörnek lenni, és nem szabad bocsánatot sem kérni de pl 1 szép mosolygás azért megtudja tenni a hatását :blush:- rögzítsd az összes jó érzést [ld. később -- R.] - ne vitázz vele, legyél nagyon, sőt mélyen megértő - ezzel nagyon jó összhangot fogsz teremteni- szerintem meg modjával azért a megértéssel bizonyos helyzetben oké meg ne vitatkozzunk-- jó persze ne vitassuk meg az első randin a politikai nézetünket, de szerintem az a legjobb ha van véleménykülönbség meg mind2 félnek véleménye nem csak az egyik dominál a másik meg rábolint és elvan intézve. Amugy Bio-nak igaza volt márcsk szentély hiányzik a mai lányoknak, amugy az igazat megvalva engem szórakoztatnak a szánalmas kis "egyéniségükkel" , unalmas perceinkben mikor haverokkal vagyunk felemlegetjük ezeket és máris eltünik az unalom mérföldekre :lol:

Link to comment
Share on other sites

senki nem kérte tőled, hogy érts velem egyet! de nem az én gondolataimat véleményezed, hanem a kiadványét. az, hogy mi a jobb, az nézőpont kérdése. senki nem mondta, hogy egy bizonyos dolognál kell leragadni, az infókat mindenki saját magára formálja hasznosítja. teljesen egyértelmű, hogy ami az egyiknek bejön az a másiknak nem. mások vunk. ennyire egyszerű. szipi

Link to comment
Share on other sites

Szipi!

 

Megmondom őszintén, hogy az itt felsorolt dolgok addig működnek amíg csak vadászol és nem számít a következmény (ha nem jön össze, jön a következő). Ha esetleg az a hölgy megdobogtatja a szívem és nem csak az ágyékomat mozgatja meg, akkor az egészet (ha gyakoroltam is sokat) elfelejtem és bizonytalanná válok, mert már számít, hogy sikerűl-e vagy nem (magyarul: izgulok). Nem akarom elbagatelizálni az első benyomás fontosságát, de egy nő nem hiszem, hogy az első fellépés alapján messzemenő következtetés vonna le egy pasiról, maximum eldönti, hogy lesz-e folytatás vagy sem. Viszont ha nem önmagamat adom, hanem egy leírt forgatókönyv alapján leszek neki szimpatikus, akkor saját magam zárom ki a folytatás lehetőségét, mert nem lehet sokáig titkolni a valódi énemet.

Szeretném tudni, hogy te eggyetértesz-e ezekkel a "szabályokkal". Neked mi a véleményed?

 

Mély tisztelettel: die nadel

Link to comment
Share on other sites

Úgy lehet legjobban csajokal ismerkedni, ha ezeket elolvassátok egyszer, hogy bemenjen a tudatalattitokba, aztán tesztek az egész "csajozás" dologra, és csak "szórakoztok" :)

De sajna egyszer, ahogy belerögzül az agyunkba az a szorító érzés, hogy jajjj mit tegyek hogy szeressen, az egész el van ásva, tudom..

És nekem is sokszor elő szokott jönni, de eh - a csajok pont olyan srácot akarnak, akik nem helyezik őket előrébb saját maguknál!!!

 

Voltak itt hozzászólások, amikkel én (személyesen) egyáltalán nem értek egyet:

 

egy gond van a mai lányokkal h olyan pasi kell nekik aki:

-agyonra tetovált

-sörhasú

-tele van pénzzel

-van autója

 

AZ első kettő nem lehet (vagy pár éve arra izgulnak a csajok, amik nem is léteztek azelőtt sokmillió évig?)

A másik meg az, hogy az ismerkedés valszeg nem az autóban lesz.

 

 

Mit kell tenni egy férfinak, hogy a no kegyeit elnyerje?

Törodni vele; bízni benne; terveket szoni; ölelgetni; babusgatni; kiszolgálni; masszírozni; telefonálni; meglepni; megérteni; elfogadni; levelezni; nyugtatni; megvédeni; szerenádozni; ölni érte; halni érte, lopni érte; egyenrangúnak tekinteni; ígérni; idoben megjelenni; elkötelezettnek lenni; könyörögni; meghallgatni; fizetni; borravalót adni; visszajönni; ülokét visszahajtani; hazudni; igazat mondani; elvinni; hazakísérni; szentnek lenni; vaknak lenni; eredetinek lenni

 

Bocs, de szztem ez max neked lenne ideális. Viszont az a helyzet, hogy mi nem egy ideális világban élünk! (By David D)

 

Vagy várj, ez hasznos lehet, ha házasságot akarsz, és ezzel együtt eltartani valakit. Meg nagyon jó arra is, hogy lecsillapítsd a csaj "ingereit". :D

Link to comment
Share on other sites

die nadel! az a baj, hogy két részre kellene szedni ezeket a dolgokat, mert vannak pici kisfiúk, akik még most ismerkednek a női nemmel, és még azt se tudják mi is az, hogy lány, miből is áll a lelke :) . de vannak olyanok akik nagyfiúk, csak félénkek. mindkettőnek az önbizalomban kell tudni erősödni, de ezt maguknak kell elérni, mert én sok itteni piratos tagot dícsérek, kedveskedek, de nem udvarolhatok mindenkinek, hogy önbizalomra kapjon :P .

a lánykák hebrencsek, és sokszor azért viselkednek bugyután a fiúkkal, mert zavarba vannak. és egy kapcsolat kialakítását és a hozzá fűződő összes momentumot mindenki másképp éli és reagálja le. vkinek az megcsalás, hogy ránéz egy csaj egy fiúra vkinek ennél sokkal több kell. ugyanez van az ismerkedéssel. egy elutasítást az egyik fiú úgy képezi le, hogy majd jön másik, a másik srác pedig lelki beteg lesz, és azt hiszi rajta a világ fájdalma. az ember habitusa határozza meg. a bizonytalanság is lehet jó, de rossz is.

vannak beképzelt lányok akik a fiú tétovaságát kineveti, de vannak olyan csajszik, akik ettől szeretnek bele egy fiúba. szinte ettől válik szexivé egy pasi. az a baj, hogy a gyerekek direkt módon feszülnek neki egy kapcsinak, sokszor türelmetlenek, és azonnal akarnak mindent. önmérsékletet kell tanúsítani, mert a feszültség rossz dolgokra sarkallja őket, és elszúrhatnak vele egy kapcsit.

a szabályokkal nem értek egyet, az csak általánosítja az embert, és nem szabad skatulyázni. de már máshol is hangsúlyozom, hogy egy iránymutató lehet, hogy kimozduljanak az egyhelyben való topogásból. mindenki képezze le magának, és azt hasznosítsa belőle ami számára a megfelelő. nyilván senkinek nem írom elő hogyan is viselkedjen a barinőjével.

 

én ezzel a sorral nem értek egyet: " és először mindig a legcsinosabb lánnyal kezdj ki "

 

itt rontják el legelőszőr a fiúk. álomvilágban élnek, nem akarnak a valóság talaján megmaradni, és keveredik a fantázia, elképzelés világa azzal ami megvalósítható. ez amiatt van, mert nagyon a külsőség dominál. ennek az is a buktatója, hogy kikosarazzák őket, vagy ha ismerkednek, akkor rövid úton dobva lesznek, mert rájönnek, hogy a szép lány nem valósítja meg azt az embert, amit ő elképzelt. 2xes a bukás. szipi :)

 

Link to comment
Share on other sites

Hát kinek mi a legcsinosabb meg egyáltalán mi a szép.

Mostanában szinte meg se lehet különböztetni a csajokat.. A legtöbb: egy kiló smink, festett haj (de nem is ez nem teccik, hanem amikor sokan kész gombát formálnak a fazonjával a fejükből, pff) , kissé duci testalkat, amit a csili ruhák úgyis takarnak, fiús természet, rosszabb esetben EMO Na, nekem ez pl. nem szép :D Sokan másoknak gondolom igen. (különben nem lennének ilyenek)

Olyat találni, aki ott van külsőleg (természetesen) meg azért agyban is, az nehéz. De ezért jó :)

 

szipi: Nekem sokkal jobban megy széplánnyal beszélni. Kivéve ha morcosak, akkor inkább kerülöm őket.

Link to comment
Share on other sites

Szipi!

 

Sajnos egy felnőtt, tapasztalt emberből is nagyon gyorsan lehet kisfiú, ha érzelmileg is kötödik a hölgyhöz. Én már régen nem a vadászatban gondolkodom, abból már kinőttem, de "sajnos" 16-18 évesen sem az ágyékomra halgattam, hanem olyan nőt kerestem aki megdobogtatja a szívem. Soha nem azt a nőt néztem ki magamnak aki a legcsinosabb, hanem amelyik megfogott valamivel. Az lehetett egy pillantás, egy mozdulatsor (ahogy végigment a helyiségen), vagy csak egyszerűen olyan kisugárzása volt. Nagyon sok "tök jó nő" kattegóriáju "csaj" van akinek totál semmi kisugárzása nincs, pedig "bombázó", de nem érdekel. Én igazán azt szeretem amikor megmozgatja a fantáziámat is, de ehhez beszélgetni kell és nem a "csajozós sódert" lökni. Nekem volt olyan barátnőm, aki nem volt "fotómodell", de olyan kisugárzása volt! Mások akik csak látták és nem beszéltek vele nem értették, hogy mit akarok tőle. Ha tudták volna, hogy milyen csodálatos teremtés!

Egy szó mint száz: nem csak a külső számít, SŐT........

 

Üdvözlettel: die nadel

Link to comment
Share on other sites

Hát kinek mi a legcsinosabb meg egyáltalán mi a szép.

szipi: Nekem sokkal jobban megy széplánnyal beszélni. Kivéve ha morcosak, akkor inkább kerülöm őket.

igen, egyetértek a mondanivalóddal, hisz viszonyítás kérdése minden. de itt azokra gondoltam, akik annyira feltűnőek öltözködésben, megnyilvánulásokban, hogy azok is odafigyelnek rá, akik nem akarnak. a szép lányhoz való dumizást megértem, hisz kész főnyeremény lehet átélni azt ha kitüntet a figyelmével :)

die nadel! egyetértek az általad leírtakkal, magam is így gondolkozom, de nem sokan hiszik el, hogy a külső nem oly sokat számít mint azt ahogyan gondoljuk, persze erre csak idővel jövünk rá. az emberi értékek sokkal többet nyomnak nálam a latba. egy megkapó személyiség, egy kimondhatatlan vmi amibe beleesünk mint egy állat. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Az az igazság, hogy ez a legtöbb esetben a korral változik, mivel fiatalon a haverok (szándékosan nem barátok) előtt lehet dicsekedni egy szép lánnyal, a csúnya miatt meg kapsz az arcodba (hiába bizonygatod, hogy egy tündér). Lehet mutogatni, hogy milyen "nőm" van. Késöbb meg ha megszólnak a haverok (a barát nem felületesen ítél), akkor elküldöd őket "melegebb éghajlatra", mert semmi közük hozzá.

Hát ha röviden le lehet írni, akkor ilyenkor lesz a fiúból férfi.

Link to comment
Share on other sites

nekem nagyon fontos a humor, az sokminden alól felold :P , a szemkontaktus, ami sokmindent elárul, ha mást nem, hogy tetszem neki, vagy szimpi vok, jólesik, ha végigmér igazi nőként, és fincsi pillantásaival simogat.

a magabiztosságot csak annyiban kérném, hogy legyen mersze odajönni hozzám, és azért ha randi van, tudja már, hogy mit akar, azaz hova akar menni, legyenek ötletei. azt nagyon nem szeretem, amikor azt a sablon szöveget hallom, hogy " legyen úgy ahogyan te akarod, oda megyünk ahova te akarsz, azt csináljuk amit te akarsz" :angry: . az ilyentől azonnal elmenekülök. egy pasi legyen azért egy picit határozott, tudja mit is akar, legyen önálló véleménye, és legyen kompromisszum hajlandó.

ápoltság+jól öltötzöttség csak annyira fontos, hogy tiszta legyen a ruhája és ő maga is! sok fiú azt hiszi, hogy felvesz egy divatos göncöt, akkor minden okés, de a szagokat, a borotválatlan szőrzetet, zsíros hajat, bűzlő testet, koszos körmöket nem palástolja!

a figyelem középpontját nem értem, mert ha kettesben vunk, úgy is csak őrá figyelek.

a romantika nagyon fontos. de itt csak magamról dumizok, vannak csajok akik nem igénylik, nem értem miért? de ha netán ilyet kifogsz, akkor döntsd el igazán, hogy te egy szerelemtől mentes kapcsit akarsz romantika nélkül, vagy egy olyan csajt, aki érzelmileg elvarázsol, és nemcsak a lábad közti szervedre hat. ha a romantikátlan csajnál kötsz ki, akkor viszont ne rójj fel neki már semmit, a hiányérzetedet magadnak kell pótolnod.

remélem, eléggé sokrétűen fejtettem ki a véleményemet. szipi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...