Jump to content
PirateClub.hu

Jó fiúk, rossz fiúk


Szipi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gondoltam egyértelmű, hogy a fehér a jó színe.

Én úgy tudtam, hogy inkább az ártatlanságot szimbolizálja, bár találtam jobbat is:

fehér szín, nemcsak a születés, hanem – bármilyen furcsa – a halál színe is. Gondoljunk csak a halotti lepelre, vagy a búcsúzó család fehér virágokból készült koszorújára.

tudom kicsit gonosz voltam, de a kérdésre válaszolva egyszer azt mondta 1 csaj nekem, hogyha nem ismerne jó fiúnak nézne. :P

Link to comment
Share on other sites

Jómagam inkább "jófiú" vagyok. Nem keménykedek, nem is vagyok bunkó. Mondjuk tág dolog, hogy mi a "jó" :P Én általában csöndes, nyugodt természetű vagyok. Sok mindent eltűrök. Egyik ismerősöm pl. azt mondta, hogy 1 nyár alatt rengeteget változtam jó értelemben. Szóval minden lehetséges :)

Link to comment
Share on other sites

Most hogy olvasgattam hogy miket írtatok, én is elgondolkoztam hogy melyik kategóríába tartozok. Meglepöen nehéz! Általában aki nem ismer és aki egyedül lát, annak "jó"-nak tünök: nem öltözködöm feltünöen, nem seggigérö és fekete a hajam, illetve nem agyonzselézett. Az idösebb embereket az itteni szokással szemben nem tegezem. Aki kicsit ismer, annak meg "rossz"-nak tünök: ha haverokkal vagyok nem nagyon vagyok csöndesnek hívható, általában nagy hangom pofázok és ontom a hülyeségeket. Az átlag finnekhez képest könnyen és erösen mutatom ki amit érzek (magyarhoz képest meg épp fordítva). Ha valami vagy valaki idegesít, azt ki is mondom (általában 1-2 szép szóval együtt és jó hangosan - sikerült már megsértenem embereket ezzel). Akik meg ismernek, sokszor "furá"-nak hívnak. Szerintük fura zenét hallgatok, furák a hangulatváltozásaim, fura hogy kétnyelvü családba születtem, furán lettem felnevelve, fura véleményeim vannak stb. Ilyenkor meg nem nagyon lehet besorolni az ember jó- vagy rosszfiúvá. Bár aki ennyire ismer, annak már nem számít.

 

Hogy már a témához is szóljak valamit...

Szerintem teljesen a csajtól függ hogy melyik az elönyösebb - olyat kéne találni aki úgy fogad el ahogy vagy. Már megtanultam hogy nem érdemes másként adni magad, amilyen vagy. De igen, a menö, bulizó "jó csajoknál" általában az az elönyösebb ha "rossz" az ember. Már akinek kellenek... :P Mostani párommal szerencsére ilyen bajom nincs (3 éve ismerhettük egymást mielött összejöttünk).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Útálom a cigit, az alkoholt a drogot, hála istennek egyiket se próbáltam ki. Szeretem a vicceket, náltalában 8 bites színrendszerben szoktam öltözködni (semmi mintás polo, de néha veszek fel kisebb mintás polot), nagyon fontos tulajdonságom hogy útálom az EMOsokat. Úgy gondolom normális srác vagyok... :D

Link to comment
Share on other sites

Öltözködésem viselkedésem olykor kirívó.Szeretek feltűnő lenni , szeretem az egyedi dolgokat.Akik Felszínesen ismernek azoknak talán rossz fiú vagyok.Aki jobban megismer az végtelenségig jó embernek gondol.Szeretem az érzelmes zenéket, a rendes lányokat.Fura az értékrendem.Néhol ez a " trendi" néhol meg az ellentettje...

Link to comment
Share on other sites

Hát én régebben egyértelműen a jófiú ( 3-4évvel ezelőttig) kategóriájába estem, bár ma sem nevezném magam a tipikus rosszfiúnak, de rengeteget változtam. Külsöleg is de leginkább gondolkodásmódban és viselkedésben, néha félek is, hogy aki nem ismer eléggé annak lehet , hogy totál bunkónak tűnhetek :S. Amúgy mint mondtam nem vagyok a tipikus rosszfiú, nem dohányzom alkoholt is csak ritkán iszom, viszont a megnövekedett magabiztosságom (a régi énemhez képest) lehet néha átesik a ló túlsó oldalára, de azért hála az égnek túl sok sértődöttséget még nem szült ez.

Link to comment
Share on other sites

kívülről beképzelt .....:D sztem...

nem cigizek, nem drogozok, nem iszom földig magam. nem rongálok....igyekszem nem bunko lenni

mégis aztmondják a lányok h gonosz vagyok, a fiuk meg h köcsög, ezek ellenére sokan szeretnek ugyhiszem:)

szal inkább jófiu:)remélem:)

Link to comment
Share on other sites

Utóbbi 1 évben elég sokat változtam szerintem. Részben megkomolyodtam részben meg rosszfiú lettem. Például esténként eljárogatok haverokkal. Meg minden amit egy 18 éves szokott csinálni. Persze a sulit még mindig utálom. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én szerintem jók táborába tartozom. Szeretek segíteni másoknak, néha azonban rossznak is tűnhetek a haverok szemében, mert állandóan csipkelődök :) De legbelül akkor is jó maradok :P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nem kell semmit megjátszani, csak kicsit fel kéne pörögni, érdekesebbnek lenni, valami hobbi által, és ezáltal picit nőnek az esélyeid, de kicsi ruhatár változtatás sem árthat. Mondjuk az , hogy csendes vagy, hát lányok ritkán vannak oda csendes fiúkért, a rosszfiú meg relativ, barátnőm szerint is azért jobb 1 rossz fiúval lenni, mert ők érdekesebbek, mint a jobbak. Engem se a kedvességemért szeretnek, bár ő mégis aranyosnak tart, tehát nem az a lényeg,hogy valaki jó vagy sem, hanem, hogy vonzó vagy sem

Link to comment
Share on other sites

én nem tudnám megjátszani magam egy lány kedvéért mert az nem én lennék.

Mekkora az esély arra hogy találok olyan lány-t akinek ez tetszene ?

Senki kedvéért nem kell magad megjátszanod. Valaki úgyis azért fog beléd szeretni amilyen vagy. ;) Persze ha nincs türelmed az érkezéséig várni, lehet próbálkozni másnak lenni mint amilyen vagy. Vagy sikerül vagy nem. Viszont ezzel csak bonyodalmakat okoznál pl magadnak.

Link to comment
Share on other sites

Simpson családban időgépes részben mondta Bart majd találok 1 csajt, aki magamért fog szeretni, aztán professzor hozzátette, és Bart meg is találta 83évesen, majd közvetlen utána szívrohamban meghalt. Ez persze morbid példa volt, lehet hogy találni fogsz, olyan csajt, aki kicsit visszahuzódó , csak keresni kell. Bár hozzátenném, 16évesen én is igy gondolkodtam, meg még akkor kedves , naiv , csendes fiú voltam, mostanra viszont teljesen ellentéte vagyok az akkori énemnek, szóval még nem kell teljesen elkeseredni. Van idő még felnőni , és élvezni az életet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hát aki megérdemli annak jófiú aki meg nem annak rossz... mondjuk bulin alapból a rossz fiúval kezdek úgy hogy megfogom vagy rácsapok a kiszemelt csaj seggére ha hagyja nem szól vagy tesz ellene semmit tudom hogy max 1 órát "érdemel" viszont ha tesz ellene akkor akár még több is lehet (mondjuk ebből van a kevesebb) és előjön a jófiú...

Link to comment
Share on other sites

Simpson családban időgépes részben mondta Bart majd találok 1 csajt, aki magamért fog szeretni, aztán professzor hozzátette, és Bart meg is találta 83évesen, majd közvetlen utána szívrohamban meghalt. Ez persze morbid példa volt, lehet hogy találni fogsz, olyan csajt, aki kicsit visszahuzódó , csak keresni kell.

Ez csak egy rajzfilm és nem a valóság. ;)

Link to comment
Share on other sites

Még talán sosem gondolkodtam rajta, hogy jó fiú vagyok vagy rossz fiú? Ha mégis a kettő közül kell választani akkor inkább "jó fiúnak" mondanám magam.

Tévhit amit néhányan gondolnak, hogy egy jó fiú férfiatlan.

 

Ha az egyes kliséket nézzük akkor a rossz fiú:

-semmibe nézi a nőt, "-én vagyok a király" jelenség

- valójában nem is szereti a nőket csak saját magát

-önző, erős egyéniség

 

A jófiú:

-Szereti a nőket

-Minden nővel úgy bánik mint "A NŐvel"

-Őszinte magához és másokhoz is

 

Az, hogy valaki valódi férfira vágyik az nem feltétlenül vágyik egy állatra. Az, hogy valakinek csak egy gyors numera kell nem feltétlenül úgy érhető el, hogy felszedem, megdugom aztán csá, lealázom, leszarom. A jófiú előre közli mit szeretne, és elfogadja ha ez a másiknak nem feltétlenül jön be, de ettől függetlenül el sem hiszitek hány nő gondolkodik "férfi módra" ebben a kérdésben. Ők is szeretik a szexet.

 

Szóval részemről én férfinek érzem magam, és még is jó fiú vagyok.

Számomra a kulcsszó az őszinteség és a bizalom!

De még egy csomó hülyeséget írhatok ide. Jó fiúk rossz fiúk nincsenek!

Vannak FÉRFIAK, vannak Állatok és vannak a felnőtt testben rekedt gyerekek.

Ennyi

Link to comment
Share on other sites

jó vagy rossz? szerintem ez nézőpont kérdése. ahogy így olvasgattam az előttem szólokat, nem értettem hogy miért tartozik a "rossz fiú" kategóriába az aki cigizik, hétvégente elmegy bulizni. szerintem mindenki tud rossz és jó is lenni, öltözködéstől vagy szokástól függetlenül. saját magam nem sorolom sehova, mert vannak hülye dolgaim (kinek nincs....) meg alap kinézetem és stílusom is azt sugallja hogy "rossz fiú" vagyok, de tudok kedves (:lol:) is lenni meg alapjáraton se vagyok kötekedő, stb...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...