Jump to content
PirateClub.hu

3 perces szabály


Szipi
 Share

Recommended Posts

sziasztok! megpróbálok néhány tanáccsal segíteni nektek, hátha könnyebben tudtok ismerkedni a leírtak alapján. remélem, tudtok vmit hasznosítani belőle. :) szipi

 

A 3 másodperces szabály

 

A 3 másodperces szabály az egyik legfontosabb alapelv.

A lényege, hogy a nőhöz tétovázás nélkül menj oda, mielott még a gondolataid lebeszélnének a dologról. Ne lássanak a nők hezitálni. Minél többet halogatsz, annál bizonytalanabbnak és szerencsétlenebbnek tűnsz a szemükben. Ezen kívül a hezitálás miatt még idegesebb leszel - amilyennek jobb, ha nem, mutatod magad, amikor nőkkel ismerkedsz.

 

Ha nem tudsz semmilyen témát feldobni beszélgetés közben, bármit is teszel, ne szegd meg a 3 másodpercet. Döntsd el, mit akarsz tenni, még ha nincs is ötleted, 3 másodpercen belül. Ha nem jut eszedbe semmi "jó szöveg", mire odaérsz, akkor is mondhatod: "Szia!". Ha ezt betartod, észre fogja a lány venni, és ezt a spontaneitás és határozottság jeleként fogja értékelni. Ez máris egy jó pont!

 

Ha viszont vársz vagy tétovázol, és csak utána szólítod meg, érezhetően rosszabb pozícióból indulsz nála. Ha nem vársz a szemkontaktusra, hanem három másodpercen belül megszólítod, akkor kénytelen észrevenni, akár akarja, akár nem - egyfajta változást hozol ezzel az eddig mozdulatlan környezetbe. De vigyázz arra, hogy ne csak úgy a semmiből kerülj elő: még a végén riadót fúj. Ki tudja, mióta vagy a nyomában és bámulod kidülledt szemekkel - gondolja ő. Egy ilyen szituációt tehát azzal tudod elkerülni, ha alkalmazod a jól bevált 3MP szabályt. Azonkívül, hogy értékeli majd a spontaneitásodat, nem lesz időd tenyérizzadásra, dadogásra, bukdácsolásra - szóval azon tünetek produkálására, amellyel egy ÁFCs (Átlagosan Frusztrált Csávó) általában rendelkezik.

 

Még ha később el is kezded ezeket a tüneteket produkálni, de az biztos, hogy mikor megszólítottad, még nem tetted - nemigen volt rá időd. Az első benyomás pedig nagyon sokat számít. És ha ez a rólad kialakult benyomás azt sugallja, hogy magabiztos és spontán ember vagy, ami persze piros pontot jelent a gyönyörű nőknél - arról nem is beszélve, hogy egy pozitív indítás után kisebb eséllyel válik remegő kocsonyává a lábad, miközben beszélgetést folytatsz Vele.

 

A 3MP persze nem egy abszolút érvényű szabály. Onnan számít, amikor megpillantottad őt ÉS készen álltál arra, hogy megszólítsd. Előfordulhat ugyanis, hogy valami miatt nem vetted észre, így nem is próbáltad megszólítani. El lehettél foglalva valamivel, netán valakivel. Vagy lehet, hogy éppen ebédelt, ami szintén nem megfelelő a megnyitásra. Az is lehet, hogy annyi szép nőt látsz egy helyen, hogy először fel kell mérned, kihez is akarsz odamenni. De abban a pillanatban, ahogy minden készen áll: mozgás - ketyeg az óra!

Link to comment
Share on other sites

Sztem nem az a lényeg honnan irtad hanem a szándék és tényleg ahogy végig olvastam kiváncsiságból a többit egyeseknek tényleg el kell ez a kis segitség, már az is dicséretes h képes voltál be gépelni ennyi mindent mások segitése képen :) Én meg köszönöm még ha ujat nem is tanitott nekem

Köszi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves alfamenyet! nagyon megköszönöm neked is, hogy értékeled az igyekezetemet, a jószándékomat, meg a segítőkészségemet. szipi

Link to comment
Share on other sites

jannusz: nem akarok veld összeveszni és nem akakrlak szekálni se de hiába van önbizalma egy csávókának ha ugy náéz ki mint a notre dame-i toronyőr de hát lehet igazad is mivel a jó nöknke soxor bűnronda pasija van és fordtva is igaz . ezt én sohasem tudom megérteni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ha valakinek nicsen önbizalma akkor hiába olvassa el az összes csajozós jótanácsot az önbizalma egy fikarcnyit sem lesz nagyobb :rolleyes:

 

jannusz! lehet, hogy az önbizalma nem lesz nagyobb, bár itt sok bátorítást, és segítséget kapnak az emberkék, és számolnak be a sikerükről,tehát nem hasztalan, és hátha erőt merít belőle. én is így indultam el az élet útvesztőjében. :rolleyes: szipi

 

Link to comment
Share on other sites

Nah én még olyat nem láttam h jó nőnek bűnronda pasija lenne de olyat már láttam h szép csaj gazdag sármos csávoval van mert olyanra van szüksége annyi az egész h ezek az elvárásaik amugy meg igazad van én se vagyok valami szép..sőt..... de nem érdekel .... nem hszem el h ne a külsöt nézze mert azt nézi akárki akármit mondd is...

Link to comment
Share on other sites

szia reks! akkor most fogsz egy nagyot csodálkozni, mert engem mások "jó nőnek" mondanak, bár ez is megítélés kérdése, és mindig bűn ronda pasiaim voltak. valahogy így hozta az élet, de nem azért van nekem ilyen, mert ez jutott, vagy nem ragadnának rám a jóóó pasik, hanem a csúnyákban találtam vmi szexis dolgot, vmi szépet amibe beleszerettem, azokba találtam meg azokat az emberi értékeket, amikre nekem szükségek voltak, és ezt mindennél többre tudom értékelni. és tudod mi volt a barátaiknak az első kérdése? " honnan szedted ezt a csajt? és mit eszik ez a jóóó nő, rajtad? :lol: erről ennyit. szipi

Link to comment
Share on other sites

Én sem tartom magamnak valami jó pasinak pedig folyamatosan mondják h az vagyok...a volt barátnőmnek az ismerőse kérdezte meg h esetleg nincs-e nekem egy ikertestvérem :D mert neki is kellene egy olyan pasi mint én véletlen meg halottam és közöltem h sajnos uánozhatatlan vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

itt is szeretném hangsúlyozni, hogy ez egy iránymutató azoknak akik idáig egyhelyben topogtak és szeretnének kimozdulni a holtpontról. nem kötelező szabályszerűen betartani, csak egy ötlet. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

szerintem ezt a 3mp-s gyakorlatot elöször is nem "hazai pályán" kell elöször kiprobálni , hanem például: más városban , nem azért hogy felszedd a csajokat , vagy hasonló hanem rutint ad, és igy nem kell attól félni, hogy beégsz a csaj előtt, ugyse látod többször plusz, ha még összejön akkor nagyobb lesz az önbizalmad és akár a közeledbe levő csajokon is kiprobálhatod persze ez az én véleményem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

:lol: :lol: :lol: Akkor lehet, hogy én el vagyok kényeztetve egy kicsit ilyen csajozós szempontból, mivel az én esetemben mindig a csajok jöttek, hogy mi lenne, ha kicsit jobban megismernénk egymást. :D Ja, de ők túllépték a 3MP-et és mégsem tűntek határozatlannak. :D

Ugyanakkor nem vagyok egy szépségverseny győztese. B)

Gyerekek, aki jó, az nem rossz. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Köszi ez jó cáfolat volt:) ??

Ahány ember, annyiféle genetikai adottság, múlt, családi háttér, anyagi helyzet stb.

A jó karizmatikájú értsd -gazdag, sármos, jóképű, okos, inteligens férfinépekre buknak a csajok. Sőt utánuk is mennek

körülzizegik :) sajnáltatják magukat, hogy Vegyék már Őt észre, ritkán még össze is verekszenek miatta.:(

A másik csoport meg (ide a nagy számok törvénye miatt nem írok semmit, nehogy valaki magára ismerjen) szépen

hopponmarad.:( Mert a NŐ azt gondolja mi a fenének gürcöljek ezzel a pasival ???? (JOGOSAN) Hiszen van jobb,

szebb, arany szavakat fülembesugdosó izmos, kedves, tökéletes, szívdöglesztő, lélegzetelállító csődörke! Igaz van mellette egy nőci is (de nem sokáig) és hajrá.

Az élet egyik törvénye dupla vagy semmi.

A kevésbé jó adottságokkal rendelkező versenyzőt meg a csajszi vagy úgy elhajtja a bánatba mint a szél.

Vagy egyszerűen lekoptatja azzal :) hogy elkezd a telefonjával matatni, kibámul az ablakon, illendően válaszol a kérdésre szigorúan egy szóban, DE nem kédez vissza. Remekül meg lehet vele folytani egy ember önbizalmát

(némelyik nő élvezi, tessék vigyázni ezekre) persze csak ha az áldozat szerelmes belé, de amúgy is.

A 3mp-ről ennyit. Lehet és kell is hajtani, a nők szeretik nőnek érezni magukat :blink: :blink: szeretik ha észreveszik

megcsodálják dicsérgetik főleg ha az akinek Ő is kell. A másikat is meghalgatja, de utánna húzzon el a fenébe.

 

Ja és van a SZERELEM igen van, de az egy másik téma.

 

UI nitomnak te egyszeűen egy átagosnál valamivel jobb srác vagy ;) a lányok meg kíváncsiak hogy mit tudsz te és az

egyik generálja a másikat. :) De vigyázat valahol vannak irigyeid is, rendkívül gyorsan össze lehet szerezni egy ellenséget

is hiába az élet már csak ilyen. --ezt nem tudtam hogy PM be írjam vagy hova .

Link to comment
Share on other sites

Való igaz, amit írtál. :)

Cáfolatom: gondoltam talán elég, amit feljebb írtam, de se baj, mindig kell egy kis titokzatosság, amire te is utaltál ;):) Amúgy manapság már nem ritka, hogy a férfi választ a nők közül, hogy melyik kell neki, bár az lenne a természetes, hogy a férfiak versengenek a nők kegyeiért és nem fordítva. Ez utóbbi viszont nem kevés férfinak imponál és élvezi a helyzetet. Ugyanakkor mindezekkel szemben az is megállja a helyét, amit te gépeltél ide Iiingyeen. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

az általatok említett önbizalomhiányhoz annyit hozzátennék, hogy pont erősíteni kell egymást a hitben, sőt gyakorolni kell ezeket az élethelyzeteket, és ha lesz pozitív benyomás, tapasztalás, az megerősíti a próbálkozót. szipi

Link to comment
Share on other sites

Én hülyeségnek tartom ezt a 3 mp-s "szabályt". Ha meg betartod, akkor meg az a bajuk a nőknek, hogy túl rámenős vagy. Ha nem akkor meg félénk vagy. Na és ilyenkor mivan? Köszi azért, hogy leírtad, de én nem igazán hiszek ezekben a "szabályokban".

Link to comment
Share on other sites

az embernek nem kell konkrétan szabályokhoz kötnie magát. arról már nem is beszélek, hogy a terepet neked kell felmérned, és az illető hölgyhöz felmérten kell alkalmazkodnod. nem szabad egy kalap alá venni senkit sem. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a csaj már ott elveszett, amikor eszedbejutnak ezek a szabályok.

3 mp alatt eszembe se jut az az összes szabály/praktika amit ide leírtál a fórumba :D

 

szépek ezek a kis praktikák, de ezekre semmi szükség szerintem. odamegyek 1 csajhoz mindegy hogy 1 óra bámulás után vagy egy véletlen találkozás közben, és vagy kellek neki vagy lekoptat. ennyi. byShaq

Link to comment
Share on other sites

szia reks! akkor most fogsz egy nagyot csodálkozni, mert engem mások "jó nőnek" mondanak, bár ez is megítélés kérdése, és mindig bűn ronda pasiaim voltak. valahogy így hozta az élet, de nem azért van nekem ilyen, mert ez jutott, vagy nem ragadnának rám a jóóó pasik, hanem a csúnyákban találtam vmi szexis dolgot, vmi szépet amibe beleszerettem, azokba találtam meg azokat az emberi értékeket, amikre nekem szükségek voltak, és ezt mindennél többre tudom értékelni. és tudod mi volt a barátaiknak az első kérdése? " honnan szedted ezt a csajt? és mit eszik ez a jóóó nő, rajtad? :lol: erről ennyit. szipi

hm... erről is írhatnál egy cikket :rolleyes:

 

amúgy olvastam,a a komenteket és javarészt igaz amit irtatok szeritnem, (már mint hogy nincs sok értelme szabályokat felállítani, de azért lássuk be vannak mégis törvényszerűen szabályok az már részlet kérdés mi fér bele és mi nem )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Korrekt leírás! köszi hogy megosztottad velünk! Tapasztalatból mondom tök igaz... velem előfordult h tétováztam és pont úgy történt ahogy az le van írva.... Szóval köszi h megosztottad a többiekkel, biztos sokaknak hasznos volt ebbe beleolvasni ééés neaggyisten megfogadni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...