Jump to content
PirateClub.hu

Te mit tennél,ha meztelenül ébrednél az utcán?


Peke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nyilván nem emlékeznék rá, hogy miért és hogyan kerültem az utcára meztelenül. De ha már felébredtem, az jó pont, hiszen alvó állapotban nem öltek meg. Gyorsan meggyőződnék róla, hogy van-e valamilyen bajom, például egy kirakatban megnézném az arcom, hogy megvannak-e a fogaim, nem vérzik-e a fejem, stb. illetve a többi dolgot is ellenőrizném: eltört-e a kezem, stb.

 

Nyilván a járókelők úgy gondolják, vagy hajléktalan vagyok, vagy őrült, vagy tegnap este nagy buli volt és felelőtlen, gondatlan, stb vagyok, vagy a többi ember akikkel voltam valahol, utálnak engem, ezért szúrtak ki velem, esetleg a csajom alázott meg így. Minden eset olyan, ami a járókelő embereknek nem tetszik, kivéve egyet: az utolsót. Ha a csajom dobott ki, az a nőknek nem tetszik, de a fiatal férfiaknak lehet, hogy igen, és ők talán együtt érzenek. Bár fogalmam sincs, mi történt, segítség kell, így akár hazudni is lehet, hiszen az életem a tét, nem lesz semmi baja attól, hogy füllentek neki, meg aztán még igaz is lehet, hiszen nem emlékszem.

 

Odamegyek egy jobban öltözött fiatal nagyképű gyerekhez, aki úgy 20-25 körül van, hogy lefeküdtem a barátnőm legjobb barátnőjével, és azért kerültem ebbe a helyzetbe, és hogy tudna-e segíteni. Nem túl valószínű, hogy segít, de logikailag ez az egyetlen lehetőség, hogy valaki együttérez velem, és talán kölcsönadja a kabátját, felhívja egy haverját egy öltő ruháért, vagy valami ilyesmi.

 

Ha mondjuk jól megver, vagy egyéb módon nem segít, akkor valószínűleg keresnék egy olyan helyet, ahol nincsenek emberek, de van telefon. Ilyen hely azt hiszem nincs. Talán bemennék egy panelházba, a reklám gyűjtő kartondobozt magamra tenném mint egy ruhát, és bekopognék valahova, hogy adjanak gatyát, utólag visszaküldöm postán az árát, mert gonosz bűnözők megvertek és elvették a ruhámat. A több száz család közül csak nem verne agyon az összes, és valakitől kapnék ruhát. Vagy ha telefonálhatok, felhívok egy ismerőst, hogy jöjjön értem kocsival meg ruhával.

 

Elég ciki lenne, de talán megoldható. Remélem egyikünk sem fog soha ilyen helyzetbe kerülni!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Gyorsan berohannék valamilyen házba és kérnék ruhát, megmondva, hogy majd veszek helyette nekik másikat.

Vagy elkapnék egy másik csajt, leütném vagy hasonló (szerintej az adrenalin miatt simán menne) és elvenném tőle a ruhát :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...