Jump to content
PirateClub.hu

Te mit tennél,ha meztelenül ébrednél az utcán?


Peke
 Share

Recommended Posts

Ha pl valahol külföldön ébrednék akk elsőnek bebujnék egy WC be. Utána WC papirral körbe tekerném magamat, és mint egy mumai rémiszgetném az Idős Nénikét hogy, "Ide Casht Nagyi!" aztán elbujnék egy csatornába.És Várnám, hogy kicsit a hangulat lecsillapodjon. Aztán Meg mintha semmi se történt volna elmegyek egy ruha üzletbe és veszek pár ruhát.De ha netán elfogyna a cash és nem tudnák haza jönni, akk is lehet egy másik módszer, mégpedig hogy Dzsungel Lakót játszanék kis lándzsával. Ha pedig Magyarországon ébrednék a saját városomba, akk eljátszom hogy bolond vok, és már otthon is vagyok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 8 months later...

ez nekem a rémálmom. legalább 3x álmodtam már ilyet XD

Link to comment
Share on other sites

Hát, vannak érdekes megoldások :D

Ilyet sajnos én is álmodtam már és nem volt valami kellemes élmény. A valóságban természetesen megrohamoznám az első kínai üzletet amit meglátok és gyorsan magamra kapnám a legfontosabbakat, Cipő, nadrág, felső. A legrosszabb esetben a rendőrök vinnének el (valószínűleg ruhában) és megúsznám egy szabálysértéssel. Még mindíg jobb, mintha tök pucéran kellene haza sunnyognom.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

hát, egy 450fős településen eléggé gáz lenne a helyzet, mert én ilyen lakok...

az előnye hogy vannak olyan helyek ahol nincs világitás, szal, simán megoldható este...

nappal, meg 2 perc sprint, és otthon is vagyok...

 

 

hát, egy 450fős településen eléggé gáz lenne a helyzet, mert én ilyen lakok...

az előnye hogy vannak olyan helyek ahol nincs világitás, szal, simán megoldható este...

nappal, meg 2 perc sprint, és otthon is vagyok...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hát...ez attól függ h hol ébrednék fel...ha mondjuk New Yorkban, hát azért az nem semmi...de ott már szerintem megszokták az ilyet, Amerika...biztos keresnék legalább fehérneműt ha mást nem is találok, vagy legalább bugyit,a többit meg eltakarja a hajam meg a kezem XD

Link to comment
Share on other sites

Hát a fene se tudja... Én szerintem odamennék az emberekhez takargatva a főbb részeket, és azt mondanám, hogy tud-e adni valami féle ruhaneműt, ameddig hazamegyek, aztán, ha valakitől kapnék, 10-20 köszönöm után hazamennék :D :D Később pedig visszavinném a ruhákat :D

 

Más országban annyira nem aggódnék, mint itthon, mert ott nem ismernek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Valszeg beugranék a legközelebbi boltba egy sörért... ja de nincs tárcám se mi? :huh: akkor asszem tarhálnék ruhára, és a pénzből vennék egy sört, aztán elindulnék valamerre, aztán csak kialakulna valahogy :) de valszeg jól kiröhögném magam :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...