Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a legparább game?


Psychooo
 Share

Para gamek  

153 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szted melyik a "legdurvább" játék?

    • Doom 3
      22
    • F.E.A.R.
      33
    • Clive Barker Undying
      3
    • Call of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth
      3
    • Silent Hill sorozat
      28
    • Blair Witch Project sorozat
      2
    • The Suffering 1-2
      4
    • Condemned
      21
    • The Thing
      2
    • Nem szoktam félni játékok közben
      23
    • Aliens vs. Predator 1-2
      8
    • Alien sorozat
      1
    • Cold Fear
      3


Recommended Posts

Condemned eszméletlen para, a doom 3 al most játszogatok unalmamban, de egyáltalán nem tok tőle beparni, szal rohadt jó akció fps de nem para, fearben snincs túl sok para, az inkább csak egy amolyan kommandós harcolós lövölde.

 

Hát én nemtok dönteni igazán...de talán Silent Hill (4), mert az az egyetlen 1 amelyikkel még anno nem mertem játszani, csak nézni ahogy más játszik és az is eléggé durva volt :D

 

hehe néhány hete toltuk ki havernál x-boxon a silent hill 4 et, de az is inkább nyomozósdis, üsd vágd a kétfejű szőrös 2 késen járó lányt, mikor mindenki ki van nyírva a pályán akkor keress összefüggést gondolkodj és baszd földhöz a kontrollert, de kijhátszottuk, inkább volt idegesítő mint para. (a végén volt talán csak sokkoló mikor a walter sullivan szertartásosan kinyírja magát a házunk befalaztott részén) idegesítő egy game volt annyi szent.

Link to comment
Share on other sites

Hát az za öngyilkosság azért volt mert mindenkit kinyirtatok :D. Silent Hill nem úgy félelmetes mint az fpsek. Inkább nyomasztó és attól lesz ilyen frusztráló a hangulata. Ja meg sötétbe kell játszani, telejs csendben.

 

NEM, az az öngyilkosság azért volt, maga walter sullivan is benne volt a 21 secramentumban,(ő volt a 15121=15/21) amit teljesíteni akart, a felnőtt testének ez volt a feladata, így a gyerekénje eljuthatott a 302-es szobába, ez azértt jó neki, mert silenjthill erdőben egy titkos társaság nevelte őt, és azt adták be, neki h. a szoba az anyja.

 

nem tom mennyire ismered a történetét a game-nak, éppezért sry ha lelőttem a végét.

 

amúgy, tudom h. inkább nyomasztó akar lenni, de azzal h. szűrkés a szinvilága(szinte már fekete-fehér) h. a felétől egy véres szomszédcsaj jön utánnad, nézned kell a falat h. hány véres kéznyom van, sztem inkább iegesírtő mint para/nyomasztó(mikor kinyílt az ajtó és a apartmanban klellett menni na az nyomasztó volt de rövidek a poáylák ha tudod mit kell csinálni.)

Link to comment
Share on other sites

NEM, az az öngyilkosság azért volt, maga walter sullivan is benne volt a ......

 

Nem igazán ismerem a történetet, de np :D Kevertem egy kicsit mert ennek is mint a többi résznek elég sok befejezése van.

Másik rész meg: Kinek mi a félelmetes:D

 

+szerk.: Hozzá adtam a szavazáshoz egy másik lehetőséget azoknak akik nem tudják igazán bele élni magukat a játékokba :D

Módosította spirituell
Ne idézz egy teljes hozzászólást!
Link to comment
Share on other sites

Hát ez nehéz kérdés volt, de a Silent Hill-re voksoltam. Számomra a legeredetibb és legparásabb volt :) a Fear nekem csak agyatlan hentelés volt. A Doom-ba meg egy ideig volt csak parás ez a minden sötét, és pont eléd spawnol a monszta dolog. Még talán a Condemned volt ami aztán ütött egy nagyot :D

Link to comment
Share on other sites

Doom 3 - Kicsit parás csak nem súllyos.

F.E.A.R. - Igazából nem olyan parás, de vannak jó részek.

Clive Barker Undying - Nem tudok nyilatkozni.

Call of Cthulhu: Dark - Nem tudok nyilatkozni.

Silent Hill sorozat - Parás, de Condemned nagyobbat üt.

Blair Witch Project sorozat - Nem tudok nyilatkozni.

The Suffering 1-2 - Nem tudok nyilatkozni.

Condemned - A legparásabb ne játszvele este 9 utánn!

The Thing - Nem tudok nyilatkozni.

Nem szoktam félni játékok közben - Dehogy nem.

Aliens vs. Predator 1-2 - Passz nem játszottam vele eleget.

Alien sorozat - Van Alien játék?

Link to comment
Share on other sites

Blair Witch-re ment egy szavazat, mert azzal direkt mindig este játszottam. :D de főleg a project 2 a rémisztő.

de az undying is rám íjesztett egy párszor, de az szerintem annyira nem gáz. csak néha nagy meglepetések értek :D

 

a többi játékok közül meg egy pár kimaradt még életemből.

Link to comment
Share on other sites

ezek közül a doom-al játszottam az jó game de nem annyira parás...a FEAR-el csak egy kicsit játszottam és nem tudtam kitapasztalni.....az alien vs. predator nekem megvan és elégé odaüt amikor éppen semmitz nem lehet látni és hirtelen vmi rádugrik.....szal én az AVP2-re szavaztam

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...