Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

Hát igen, mondtam hogy kapkodok :D Az elején az első hang az nagyon hamar ment... legközelebb megvárom amíg lemegy pár ütem és addig megpróbálok lenyugodni :D

 

A mélyhangok... hát igen lehet hogy nem volt bluesos ez a sok mély cucc, most ez jött, lehet a tegnapi hangulatom miatt nemtom.Kiváncsi vagyok a következő alapra :) Vajon mi lesz? rock?metal?jazz?ska?reggae? Tiszta jó, ez még jobban beindította a topikot.. szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Hát izé van rólam egy videó nemtudom feltegyem-e de felteszem (csak 7 mb nyugi :D)

http://rapidshare.de/files/38781959/Mkasensei.wmv.html

 

Szal hátez ilyen hülyéskedés fele impro meg kisérletezés másik meg egy pentaton skála.....(éjjen:D)

 

És én vagyok rajta aki gitározik :D

Link to comment
Share on other sites

Mka a videód LOL ,főleg amikor a végén felállsz fejcsóválva :D

Link to comment
Share on other sites

Hali!

No itt vagyok, játszogattam én is ma reggel, és valóban az se egy szép állapot, de zenélni mindig jó :P

Íme:

http://rapidshare.com/files/98171990/impro_ariaproii_-_blues_in_d.mp3.html

 

Tényleg fárasztó kihúzni az öt percet, de sikerült, mondjuk jó sok mellépengetéssel, de amikor az ember beindul :P

 

b4m: kicsit tényleg kimászhatsz abból kisebb hangterjedelmből, amiben vagy, mert simán menne :P

 

Mka: ahhozképest, hogy mióta nyomod, ... :P:D

 

Alapot meg amúgy is ismerem :P

Link to comment
Share on other sites

Aria meghallgattam az impród!

Észrevételek: Az eleje nekem kicsit fals-nak tűnik aztán mikor beindul a szólózás az jó, bár van benne néhány mellényúlás, de nagyon jókis ritmusa van meg tök jó harmóniája van az impródnak :)

Nagyon tettszik :)

Link to comment
Share on other sites

Aria: hűű háá húú :D az eleje tényleg érdekes de aztán beindul és bumm! :D asszem az eddigiek közül a tiedben van a legtöbb energia.

 

Amúgy 1:40 től van egy kis rész aminek Sweet Child O' Mine filingje van :D

Link to comment
Share on other sites

Check my new video

http://rapidshare.de/files/38785577/Mka_a_nagy_git_ros.wmv.html

 

Ez azokat mutatja be amiket ha angyon unatkozom játszani szoktam (van 1-2 mellényúlás de az ALAP :D :D :D)

Ő ha valakinek az előző videó mókás volt akkor erre nem tudom mit mondjak :D

Link to comment
Share on other sites

Az új oldallal nekem annyi bajom van hogy olyan elveszett vagyok rajta :D Thát olyan bazinagy az egész és minden a gitárról szól, azt sem tom melyik topikot nézzem :D De ez az impro dolog nagyon megállt, mikor lesz folytatás?

Link to comment
Share on other sites

:D lesz új alap ,de az valszeg máshol fogom közzétenni ,mert ott külön topicot kapott a cucc és könnyebb átlátni ...

 

addig is Colt játszál rá a régire ,mert te még nem tetted :D ... bár tudom ,hogy a metálra vársz mint mindenki :D ,de lehet ,h lelombozlak és Jazz alap lesz a következő :)

Link to comment
Share on other sites

Helo.

Tudnátok nekem segíteni abban hogy ezt az átalakítót hova is kell tenni, Line-inbe valahogy nem működik, mikrofonnál kihangosítja, de pl amplitube programmal recseg meg zajos az egész. De van még 1 hely ahova lehetne tenni csak az nemtom mi(5 helyre lehet: zöld,kék, fekete, narancs,piros) :D Soundblaster kártyám van, pontos nevét nemtom mert kicsit régi és nincs meg a telepítő cdje.

 

szerkesztés:Creative Sound Blaster Audigy (SB1394) No elvileg ez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...