Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

Na a kettő közül választanám valamelyiket, de megoszlanak a vélemények. Szerintetek melyik a jobb?

Roland Cube 15 * 15w

Fender Frontman 15G 15w

 

roland. ez is egyértelmű. mikor adtok már olyat, amikor gondolkodni kell? :lol:

 

am gt6ot akár 50-ér is vehettél volna...

60 az sok érte. 65-ér láttam már gt8at,ami sokkal jobb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bobita kösz, de most akadt némi probléma... :)

 

Amúgy ez az IPS Driver error egyre durvább, tegnap előtt meg is halt az oldal ha jól láttam.Valahol nincs szó erről a fórumon, hogy mégis mi okozza?

Link to comment
Share on other sites

Van itt olyan aki használja/kipróbálta már az Amplitube 2 nevű programot? Én tegnap óta használom, igaz egy nagyon picit késik, de nem ez lenne a legfőbb problémám, hanem az, hogy folyamatosan susog, néha pedig recseg és ez eléggé idegesítő... Nem tudjátok mit tudnák tenni ellene? (Új hangkártya vásárlása nélkül)

Link to comment
Share on other sites

Van itt olyan aki használja/kipróbálta már az Amplitube 2 nevű programot? Én tegnap óta használom, igaz egy nagyon picit késik, de nem ez lenne a legfőbb problémám, hanem az, hogy folyamatosan susog, néha pedig recseg és ez eléggé idegesítő... Nem tudjátok mit tudnák tenni ellene? (Új hangkártya vásárlása nélkül)

 

hát barátom, a késés ellen még lehet tenni vmit, ellenben a susogás ellen nem. a gagyi hangkártyáknak van alapzaja. a jóknak nincs. ez ilyen egyszerü.

jól gondolom, h vmi integrált szar hangkarival probálkozol? felesleges.

 

tudom, mert én is probálkoztam :)

Link to comment
Share on other sites

Na sikerült megoldanom a susogást, leszedtem az Ultrawawe Guitar Multi progit. Mostmár csak a késéssel van a gond, nem nagyon, de annyit csúszik, hogy belegabajodjak :D

Itt egy kis próba felvétel pár effectel megbolondítva, ha érdekel valakit!

http://data.hu/get/2880307/prob.wav.html

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm bobita, így már egészen jól szól. Ismét lenne egy kérdésem, amire elég régóta kíváncsi vagyok. Szóval nekem van egy jobbkezes gitárom, amin ballal játszok (nincsenek felcserélve a húrok). Eddig kb 10 számot tudok elpengetni, csak azt nem tudom, hogy így lehet-e játszani, vagy nem? TAB-ról tanulom egyébként.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...