Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

Még csak egy számra volt időm.Amit most hirtelen tudok mondani róla az az, hogy túlságosan hangos volt a ritmusgityó, és a szóló csak halk cincogásnak tűnt.Vannak benne nagyon jó dolgok, bár én egy kicsit másképp csináltam volna pár dolgot, de az én vagyok, nem pedig ti :) hajrá, sok sikert a továbbiakban. (amúgy tök jó az énekesetek)

 

szerk.: ja és van egy kis Ossian filingje annak számnak.

Link to comment
Share on other sites

a másik gityós szerezte nagyrészt ezeket a számokat, és ő ilyen pokolgép ossian kalapács vonalon mozog erősen, vszinü h ezért érzed az ossiant :) . az énekes zenél legtöbb ideje nálunk(tanárhoz nem járt,majd most akar vmikor), és felvételen nekem is vékonykának tünt.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Vettem egy gityót, és igazából fogalmam sincs hogy ez milyen márka, neten semmit sem találtam róla, boltban kérdeztem, azt mondták hogy ezeket a gitárokat egy namtudommilyen cég gyártotta, éshogy kiválasztottak pár "legendás" gitárt amit újragyártottak. Nemtudom. Ti mit mondtok róla? hátha ismerős:

 

Kp142.jpg

Kp143.jpg

 

A hangjával pedig tökéletesen meg vagyok elégedve, szép hangzású, és a minősége is profi.

Link to comment
Share on other sites

Hát ha az első elektromos akkor valószínű, hogy meg vagy elégedve vele. Majd ha kipróbálsz jobbakat meglátod mekkora különbségek vannak :) Mennyibe került? Ez amúgy egy Fender Stratocaster utánzat lesz.

 

Más:

 

Most, hogy nagyjából készen áll a banda felvettünk itthon 3 demónak se nagyon nevezhető demót. Ez azt jelenti, hogy guitar pros dob, basszus gitárokat én vettem fel egy gagyi mikrofonnal + az ének. Azért belinkelem hátha érdekel valakit :lol:

 

http://www.myspace.com/firstmemories

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Azon kezdtem el töprengeni, hogy lehet cseréltetek egy pickup-ot az LTD M-50-emben. Én egy EMG HZ-re gondoltam, ami úgy árban is jó szerintem meg hangilag is. (hídnál lesz cserélve) Szerintetek ez jó döntés vagy tudtok v.mi jobbat ajánlani esetleg? Ja meg, hogy mennyi kb. manapság egy pickup csere, mer én nem szívesen nyúlok hozzá mert nem nagyon vágom az elektronika részét, és nem akarom, hogy esssetleg v.mi gebasz legyen.

 

 

K_p061_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Share on other sites

Akkor nemtudtok róla semmit sem mondani?? xD

mikori gitár?

milyen tipus? vmit te is irjál, mert igy nem tudunk irni mi se...

 

ja meg (bocs , hogy 2-be írok..) , hogy metalra kéne, abbol is a core fajta. Tehát fontos a jó hangzás a riffeknél. Na csak azért mondom, hogy mennyire felel meg ezekre a célokra az EMG HZ?

ujonnan veszed?

csak mert annyiért biztos h van jobb is. am meg a pickupot én is magamnak cseréltem benne. nem nagy ördöngösség.

Link to comment
Share on other sites

Hát az EMG-ket nem nagyon ismerem, de a 81 az egy klasszikus metál humbucker. Jómagam nem szeretem, de sokan dicsérik és még többen használják. Az Ibanez-emben egy Seymour Duncan AHB-1 Blackout van, és szerintem az a tökéletes metál pickup.

Link to comment
Share on other sites

hát én is először cseréltem pickupot ;) és nem tudsz elrontani semmit.

ismerek egy arcot, akitől lehet pickupot olcsón rendelni, újonnan usábol, ebayről. ilyen 20 magasságában. és teljesen uj pickupok. én is tőle rendeltem, és minden okés, korrekt arc. a cime:

nemeti.tamas@gmail.com

de mindenképp vmi nagy jelű pickupot rendelj dimi: pl x2n, d-activator.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...