Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

már régen jártam erre ,ezért most beírok valamit gyorsan :D

 

bobita9010 mióta gityózól ?

Link to comment
Share on other sites

Hellosztok!! azt kérdezném meg tőletek hogy a SX SST57-ről mi a véleményetek?? és

és hogy ijen hangja legyen kell hozzá valami vagy csak a szimpla gitár meg a erősitő ? :P
Link to comment
Share on other sites

Én most állok neki a gitározásnak, elég későn sajnos (17 vok), de én nem tab-okról fogok tanulni, hanem szeretném először megtanulni a hangokat, skálákat, stb. Szerintetek érdemes elkezdenem? Nem vagyok egy kicsit elkésve? Mert szeretnék nagyon megtanulni, imádom a zenét meg állítólag jó a hallásom is.Szerencsére van egy igen jó tanárom, apám személyében, aki 20 éve gitározik, szóval ha elakadok van kihez fordulni :) Köszi előre is a válaszokat :)

Link to comment
Share on other sites

Nehogy még filózzál rajta hogy elkezdd el :D Sose késő :P Pláne a gitárnál van ez így :P Ha bármi segítségre van szükséged bármivel kapcsolatban, szólj nekünk, bár mivel ilyen apád van, nem hiszem hogy lesz rá szükséged :D

Különösen örülök, hogy alaposan akarod megtanulni, nem tabok alapján :D

Uccu neki!

Link to comment
Share on other sites

meg egy kérdés minden elektromos gitáron van Whammy Bar???? (bocsi hogy így irtam de nemtom a magyar nevét)

ja és bocsi hogy enyit kérdezek és ien sok hülyeséget :(

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a biztató hozzászólásokat :) Én is sajnálom kicsit hogy nem kezdtem el már korábban, de hát mint mondtátok Sose késő :) Azért ha valamiben elakadok beirom ide is, apám se tudhat mindent :)

Link to comment
Share on other sites

Hogy a francba tudnék megtnulni könnyen gyorsan arpeggio-zni? :)

Van valakinek tuti gyakorlata, esetleg videója mivel jól lehet haladni? : )

 

Itt az egyetlen mód a rengeteg gyakorlás.. én TV nézés közben is gyakorlom az arpeggiot :D Csak hogy szépen ráálljon a kezem, ha egy tökéletesen megy, akkor a többi már nem okozhat nagy gondot.

Ne gyorsan akarj megtanulni, inkább alaposan.Hova sietsz? :D

 

Ja amúgy ha sweep picking módszerrel csinálod ( mi a magyar neve? :D ) akkor azt tudom még javasolni hogy ne "nyomd nagyon bele a pengetőt a húrokba".Nemtom ez mennyire értelmezhető :D A lényeg hogy könnyedén, lazán végigsiklik a pengető a húrokon :) Ezt nem szabad idegből csinálni.Amikor bevadulok és megpróbálom akkor mindig elrontom, vagy csúnya lesz a hangja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...