Jump to content
PirateClub.hu

Kínai mobiltelefonok


Piero
 Share

Recommended Posts

Milyen általában ezeknek a telóknak a megbízhatósága?Nagybátyám akar venni egy érintőképernyőset. (CECT márkájú) Bár neki igazából nem a kinézet hanem a Dual Sim miatt kell.

Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem volt egy, asszem kb 6 hónapig. Gondom nem volt vele soha, mindíg megtette amit kellett. Nem fagyott.. nem volt lassú vagy akármi... Ja és itt a márka az.. hogymondjam.. nem számít. :D Szóval ha ő úgy találja hogy egyszerre két számról kell hogy elérhető legyen, és talál egyet ami két simes és olcsó meg minden, szerintem megveheti nyugodtan, nemhiszem hogy kevesebb ideig fog tartani mint egy normál teló.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Nekem is van egy kínai Dual sim mobilom! Most vettem!

 

Nagyábol ezt tudja:

- Dual sim, Független :)

- MP3,-MP4,-JPG,-GIF,-Waw,-Midi...

- Érintőképernyő,cerka a telefonba rejtve!

- Kamera(1.3MP hang nélkül) , Fényképező (legnagyobb felb.:640x480)

- Angol menüs

- 160MB Belső memória

 

 

Ami járt hozzá:

- 1x Headset

- 2x 1200mah akkumulátor

- 1x érintőceruza a telefonba rejtve

- 1xtelefontartó

- 1x Töltő

- 1x Adatkábel

- 256Mb Micro SD(akksi alatt van a helye)

 

 

és végül képek:

6e8_3_300.jpg

ff8_1_300.jpg

ff8_4_300.jpg

 

 

11.990Ft volt használtan, de olyan mint egy új!

 

kb ennyi. Nekem tetszik... :)

 

Üdv

 

és egy kérdés:

ha rádugom gépre vannak rajta már a telefon által létrehozott mappák minden típusu fájlnak!

pár amit nem tudom mi lehet:

LYRIC

PB

TMP

MJP

számomra ismeretlenek

ezen kívűl vannak ismertek is:

JPG

MP4

MP3

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

Hali, én csak annyit kérdezek hogy van-e valakinek olyan programja amivel lehet magyarosítani a kínai telefonokat!

Aki tud valamit írjon! Jah és ne olyan linket tegyetek be ami egy fizetős lapra megy rá. :)

www.solomobi.com
űhttp://www.made-in-china.com/products-search/hot-china-products/WiFi_Phone.html

- itt nézhettek elég sokfélét :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.universalbox.com/?page=products

 

A boxok "normális" telókhoz vannak, nem az ilyen gagyibb utánzataikhoz. Ezekhez nincs support sem, firmware-t nem találsz úgyse, satöbbi. Ja igen, a kábeleket is külön kéne megvenni, és gondolom ezekhez nincs rj45 végű cucc. Lehet persze csinálni, de ahoz kéne az usb kábelüknek a kapcsolási rajza is.

Link to comment
Share on other sites

Kell hozzájuk box. Az már más tészta hogy nagyrészt magadnak kell hozzá barkácsolni kábelt.

 

Ja és emberek, tanulmányozom ezeket a telókat, és most látom, az újabbakon már nem az a megszokott, unalmas, semmire se jó rendszer van, kijött valami új firmware, amit legfőképp az omnia widgetes-több asztalos rendszeréhez lehet hasonlítani, tehát teljesen mindent testre tudsz szabni a telón, plusz betettek mindenféle áttűnési effektet is és így már egészen használhatónak tűnnek! Régen is volt már kínai telóm, de eladtam mert annyira sokat nem tudtam vele kezdeni, mert nagyon alap volt rajta a szoftver, meguntam. Most megint szeretnék egyet :)))

 

Videó az új felületről:

youtube.com/watch?v=qezggLUgWsI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali mindenkinek!

 

Nemrégiben vettem egy SciPhone i68+ készüléket, és ígértem hogy írok róla egy beszámolót hogy milyen...

Hát képek helyett beszéljenek inkább a szavak a szavakkal együtt meg ez a 3db videó, mit készítettem és közzétettem Nektek YouTube-on :)

 

Part 1.

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

 

Part 2.

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

 

Part 3. (ami a 2.-ból kimaradt)

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Van ezekhez a telókhoz egy-két progi amivel lehet állítani a nyelvet stb! Akát egy új nyelvet is tudunk a telefonokba tenni és az ikonokat is módosíthatjuk! A program neve: China Mobile Language Editor!

Ha valaki talál linket hozzá vagy megvan neki a progi vagy hasonló akkor kérem írja meg! :)

http://rapidshare.com/files/127427805/china-mobile-language-editor.rar

 

Én a következő honlapot ajánlom még! Itt van választék és egy rövid bemutató videó is segíti a választást!

www.rihey.cc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...